Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nenávidím sviatok sv. Valentína

klasik12321

Vidis a ta jeho byvala ma zase rada tento den... Nie je to chyba dna ale cloveka - stale hovorim, baby by si mali dat strasne bacha na toho s kym idu do postele, kedze to beru uplne inak ako chlapi. A ti ich zase dokazu ukecat ako nic. Som chlap, ale o tom tvojom mozem povedat, ze je to strasne hovado - toto by som nedokazal urobit manzelke aj keby som bol ako nadrzany - ona chudera trpi (je tehotna, rodi), resp. sa stara o moje dieta a ja si idem uzivat - to je na grcanie.

nirv

Xyz, ten sviatok za to nemoze, že tvoj bývalý je chruňo. Možno ťa tá trauma spojena s tým dnom časom prejde. A ak nie, nevadí, Valentín nie je podstatny. Veľa ľudí ho ignoruje.

beskyd

si len biologicky robot, budes este mnohokrat citit sklamanie, lebo je to tvoje udel proste, aj to tvoje dieta existuje len preto ze si naprogramovana aby si ho splodila s kymkolvek dostupnym.

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nenávidím sviatok sv. Valentína - Fórum - ZDRAVIE.sk