Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Funkčná dyspepsia

Príspevok v téme: Funkčná dyspepsia
milos73

Ahojte,

pred rokom mi diagnotikovali funkcnu dyspepsiu na zaklade GFS negativne az na gastrof. reflux, a doplnujucich vysetreni: kolono, CT kolono, CT brucha, CT mozgu, sono pecene, stitnej zlazy, LU krk. Vysetrenia imuno: IgE 147 /toxocara, toxopazmoza, chlamydia, borelioza, tularemia/ vylucene. krv lab. vsetko ok, slaba neutropenia a pecenove testy akolo 0,7 a 0,9 trochu zvysene, uzival som LIV 54

Potvrdene:
1. rok candidoza traviaceho traktu - candida glabrata, zo stolice - rezistentna po polroku na sporanox, nizoral, flucosandos, toho casu mi vyrabaju vakcinu.
2. diaminooxidaza 7,34 U/ml
3. staphylococcus aurelius - vyter - nos
4. sputum - jedna kolonia kvasiniek, neviem aka

Liecim sa 15 rokov na hypertenziu, tk ustaleny 130/80 v poslednych dvoch rokoch beriem:

MicardisPlus 80 mg/12,5 mg tablety tb 1-0-0
CYNT 0,2 tbl flm 0-0-1
AMLOPIN® 5 mg tbl 1-0-0
BISOCARD 5 mg 1-0-0,5
lomac 20mg 1-0-0
xanax sr 0,5mg 1-0-1

krcna chrbtica - trpne mi lava ruka malicek +1 prst a pri zaklone aj hrana palca + cela draha ruky - horna od chrbtice az po koniec prsta - masaze nic, lieky na uvolnenie svalov nic, neurolog a fyzioterapeut 0b, masaze nic, cvicenie tiez nic nepomohlo.

Dlhodobo pocit na odpadnutie, pocit na zvracanie, obruč okolo srdca, zaludka, bolesti criev, dvojite videnie, bolest krku - cely, busenie srdca atd...vsetko akoby panicky atak, depresia, alebo krcna chrbtica...no podla psychiatra to nie je ono a odporucil hladat dalej. ostava mi uz iba endokrinolog na stitnu zlazu, pozn. u obvodnej pred mesiacom 2 hormony stitnej zlazy OK.

Vzhladom na pretrvavajucu dyspepsiu travenia, to znamena pocot v crevach akoby som zjedol nieco pokazene a aj pocit v zaludku taky isty a pretrvavajuce bolesti svalov a trochu klbov prosim o radu.

Moje podozrenie na lomac - nemám potom HCL a som samy bacil a na svaly?

nemam vysvetlenie...tiky neustale, zasklby po celom tele a bolesti ako pri chripke...a teraz bonbonik. niekedy to vypne a citim sa ako kral, ale potom zasa 3-5- dni som KO a prelezim cely den.

travenie
svaly
klby
imunita
candida

stres min. - som na PN uz 1/2 roka
depka - nahnevany som jedine z neuspechu doktorov

pls. help me.... ak si nedam lomac, citim sa ako pri infarkte do 24 h si ho dam a prejde to...zacarovany kruh !!!!

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Funkčná dyspepsia - Fórum - ZDRAVIE.sk