Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Liečba akné urinoterapiou

Príspevok v téme: Liečba akné urinoterapiou
sivacik

ahojte,

liečim sa presne týždeň urinoterapiou, natieram si urinu na tvár,pretože mám problémy s akné. Mám veľa upchatých pórov,moja pleť vyzera nerovná a nepekná,ako posiata krupicou. Sú to hlavne podkožné vyrážky,mám ich po celučičkej tvári. Som sledovaná odborníkom,takže viem ako urinu používať,že musí byť sterilná,atď... No vidím len zhoršienie a som z toho smutná...

Chcem sa spýtať ľudí,ktorí si takto akné liečili,pomohlo Vám to? a za koľko? Zhoršil sa vám stav akné?

Budem veľmi vďačná za reakcie a komentáre, no príspevky ako fuj,ble si odpustite... Keď je niekdo zúfalý,skúsi aj toto...

ďakujem,pekný deň

Ipsik

Keby som mal riešiť akné močom, tak kašlem aj na akné:-) By som sa povracal. Treba len mať trpezlivosť a počkať. Niekedy treba počkať rok, dva, tri, niekto čaká aj celý život, ale potom sa dočká sladkej odmeny vo forme vyriešenia všetkých problémov.
Svieť Slniečko svieť, nech mám čistú pleť:-O

MatrixDecoris

Na taký problém je vynikajúci unikátny sprej MatrixDecoris. Určite ho odporúčam vyskúšať. Výsledky su v mnohých prípadoch vynikajúce. Viac info si môžete prečítať tu : www.powermatrixslovensko.sk
prípadne si môžete stiahnuť celý katalóg :
www.powermatrixslovensko.sk

peknaplet

Ja som vyskusala kyslikovu dotykovu infuziu v Trnave. Hlboke akne mi sa mi vyhojilo po par sedeniach a aj uhre sa mi prestali robiť. Nadchlo ma, ze je to uplne bezbolestne a to serum co maju je uplna pecka, tvaricku mam ako ked som mala 10 rokov. Volaju sa 4P Medical.

Ewelin2

Skusala som na akne urieu / ranny moč / . natrela som sa iba dva krat ale viac som nemohla. Xicht mi smrdel aj po umyti. Ako som otocila hlavu, citila som močku.

Diusinka

ahojte,

Sivacik a u koho si pod odbonym dozorom? Zhanam odborny dozor pre priatela v ba na urinoterapiu, viete poradit?

Oňa

kozmeticka, ktora za dva tyzdne vylieci akne, ktore predtym nevyliecil ani lekar - no nedaj sa vysmiat. hadam si nemyslis, ze tomu niekto uveri.

Klasik12321

Oňa - "a nechapem preco ti sem ludia davaju reklamy na svoje kozmeticke salony, ked ty sa pitas na urino - liecbu."
lebo pise, ze urinoterapia nepomaha a poznam fakt spickovu kozmeticku - niekto vymazal kontakt, asi admin, takze to tu uz davat nebudem, aby to nevyzeralo ako zobranie o zakaznikov - tam je to skor naopak, je taka dobra, ze na terminy sa niekedy caka aj 2 tyzdne a skor jej dalsi ludia len pridavaju na robote. Nedavno vyliecila mojho znameho 16 rocneho chalana, ktory mal brat na to lieky a bol doma na PN - kvoli akne, takze si vies predstavit ako vyzeral. Za 2 tyzdne bol v takom stave, ze mohol ist bez liekov normalne medzi ludi. Skoda, ze je taka doba, ze nikoho nemozes v dobrom odporucit, lebo je tolko podvodnikov, ze kazdy uz je otrly a apriori ihned odmietne, ak mu niekto chce naozaj iba v dobrom pomoct...

Oňa

ked pises, ze si sledovana odbornikom, tak asi vies, ze urina sa musi odobrat len v niektorom konkretnom case a ze sa predtym musis dokladne umyt.
ja mam s urinou velmi dobre skusenosti, nepouzivala som ju na akne, ale na ekzem. najskor sa to zhorsilo, bolo to az take zapalene, ale po case sa ekzem vyliecil. ak teda to robis pod dohladom odbornika, mala by si sa poradit s nim a nie tu na fore. kazdy moze mat inu skusenost a ako vidis, su ludia, ktori tomu figu rozumeju ale budu si mlet svoje.
najlepsia ceska lekarka ktora sa urinoterapiou zaobera je mudr. partykova. tu mas clanok, kde sa da nieco docitat. tato metoda sa pouziva na celom svete a je velmi uspesna. kto nevie o com je rec bolo by mudrejsie radsej mlcat:

www.urinoterapie.eu

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Liečba akné urinoterapiou - Fórum - ZDRAVIE.sk