Liečba akné urinoterapiou

Príspevok v téme: Liečba akné urinoterapiou
sivacik

ahojte,

liečim sa presne týždeň urinoterapiou, natieram si urinu na tvár,pretože mám problémy s akné. Mám veľa upchatých pórov,moja pleť vyzera nerovná a nepekná,ako posiata krupicou. Sú to hlavne podkožné vyrážky,mám ich po celučičkej tvári. Som sledovaná odborníkom,takže viem ako urinu používať,že musí byť sterilná,atď... No vidím len zhoršienie a som z toho smutná...

Chcem sa spýtať ľudí,ktorí si takto akné liečili,pomohlo Vám to? a za koľko? Zhoršil sa vám stav akné?

Budem veľmi vďačná za reakcie a komentáre, no príspevky ako fuj,ble si odpustite... Keď je niekdo zúfalý,skúsi aj toto...

ďakujem,pekný deň

Ipsik

Keby som mal riešiť akné močom, tak kašlem aj na akné:-) By som sa povracal. Treba len mať trpezlivosť a počkať. Niekedy treba počkať rok, dva, tri, niekto čaká aj celý život, ale potom sa dočká sladkej odmeny vo forme vyriešenia všetkých problémov.
Svieť Slniečko svieť, nech mám čistú pleť:-O

MatrixDecoris

Na taký problém je vynikajúci unikátny sprej MatrixDecoris. Určite ho odporúčam vyskúšať. Výsledky su v mnohých prípadoch vynikajúce. Viac info si môžete prečítať tu : www.powermatrixslovensko.sk
prípadne si môžete stiahnuť celý katalóg :
www.powermatrixslovensko.sk

peknaplet

Ja som vyskusala kyslikovu dotykovu infuziu v Trnave. Hlboke akne mi sa mi vyhojilo po par sedeniach a aj uhre sa mi prestali robiť. Nadchlo ma, ze je to uplne bezbolestne a to serum co maju je uplna pecka, tvaricku mam ako ked som mala 10 rokov. Volaju sa 4P Medical.

Ewelin2

Skusala som na akne urieu / ranny moč / . natrela som sa iba dva krat ale viac som nemohla. Xicht mi smrdel aj po umyti. Ako som otocila hlavu, citila som močku.

Diusinka

ahojte,

Sivacik a u koho si pod odbonym dozorom? Zhanam odborny dozor pre priatela v ba na urinoterapiu, viete poradit?

Oňa

kozmeticka, ktora za dva tyzdne vylieci akne, ktore predtym nevyliecil ani lekar - no nedaj sa vysmiat. hadam si nemyslis, ze tomu niekto uveri.

Klasik12321

Oňa - "a nechapem preco ti sem ludia davaju reklamy na svoje kozmeticke salony, ked ty sa pitas na urino - liecbu."
lebo pise, ze urinoterapia nepomaha a poznam fakt spickovu kozmeticku - niekto vymazal kontakt, asi admin, takze to tu uz davat nebudem, aby to nevyzeralo ako zobranie o zakaznikov - tam je to skor naopak, je taka dobra, ze na terminy sa niekedy caka aj 2 tyzdne a skor jej dalsi ludia len pridavaju na robote. Nedavno vyliecila mojho znameho 16 rocneho chalana, ktory mal brat na to lieky a bol doma na PN - kvoli akne, takze si vies predstavit ako vyzeral. Za 2 tyzdne bol v takom stave, ze mohol ist bez liekov normalne medzi ludi. Skoda, ze je taka doba, ze nikoho nemozes v dobrom odporucit, lebo je tolko podvodnikov, ze kazdy uz je otrly a apriori ihned odmietne, ak mu niekto chce naozaj iba v dobrom pomoct...