Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vitiligo

Príspevok v téme: Vitiligo
Branoo

Mate niekto skusenosti s tymto pigmentovym ochorenim?
Neviem ci ho mam, ale podla toho, co som pozeral na inarnete by to mohlo byt ono.
Objavili sa mi biele flaky na semennikoch. A malinke biele bodky mam aj na ramenach.
mate niekto dake skusenosti? da sa to v zaciatkoch stopnut? Nechcem, aby sa to rozsirilo.
Vdaka!
---------------
Vitiligo - www.zdravie.sk

Jirooooo

Prosím Ta natalija pošleš mi kontakt na tu pani doktorku z Bratislavy, ktora liečila vasho syna na vitiligo mam taký istý problém z mojim 9 ročným synom a som s toho velmi neštastná

Ladka

Dobrý den, ten krém, jak doporučuje Paulínka171 - La Roche Posay-MELA-D existuje,ale má opačný účinek-zesvětluje pigmentové skvrny, tedy nic pro nás.

denisa

dobry den, prosiiim poradte mi nejaku lekarku alebo zdravotnicke centrum kde sa mam v Bratislave obratit s Vitiligom? dakujem.

paulínka171

no tak mamina mi kupila na Vitiligo taky jeden krem a celkom mi aj zabera ale pouziavala som ho len v lete alebo tak ked bolo tak leplo a nie cen zimu ale teraz asi o mesiac si to zacenem davat lebo sa mi cez zimu Vitiligo velmi rozsirilo. A povedala som si ze nebudem nosit sekne!! neznasem VITILIGO naco aj existuje =( no dobre ten krem sa vola La Roche Posay- MELAD.. ahojte a ozvyte sa ak ste nieco vymasli na mojej e mailovej adrese : p.budzelova@centrum.sk

markaurel

ahojte, mne kozna zatial predpisala mast Protopic 0.03percentnu s natieranim rano a vecer,a brali krv na stitnu zlazu,dalej uvidim,ale odporuca 2krat tyzdenne na UV 311nm fototerapiu,ale neviem ako to bude nakolko pracujem a mam tam cestovat 40km,nasiel som aj 311nm UV lampu za 150Libier tak premyslam si ju objednat. No dnes som natrafil aj na novu studiu ohladne exktraktu z cierneho korenia tu je link:
vitiligocover.com

no kym budu dake vysledky neviem ci sa dozijeme, ale niektory zacali skusal ekstrakt olej z cierneho korenia skusim ho asi objednat tu su linky:
shop.ebay.co.uk

www.aroma-pure.com

a tu je daky popis:

www.organicfacts.net

a tu je Melagenina o ktorej sa dost pise:

-odkaz odstránený-

no pri kazdom lieceni sa odporuca UV 311nm.

slnečnica

tiež som trpela na chorobu Vitiligo,absolvovala som terapiu elektroakupunktúrou,ktorá vsak trvala 5rokov,ale stálo to zato!Preto sa nebojte vyskúšať aj alternatívne druhy terapii!!!Vitiligo sa úplne stiahlo som šťastná ak chcete poradiť napíste mi

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vitiligo - Fórum - ZDRAVIE.sk