Vitiligo

Príspevok v téme: Vitiligo
Branoo

Mate niekto skusenosti s tymto pigmentovym ochorenim?
Neviem ci ho mam, ale podla toho, co som pozeral na inarnete by to mohlo byt ono.
Objavili sa mi biele flaky na semennikoch. A malinke biele bodky mam aj na ramenach.
mate niekto dake skusenosti? da sa to v zaciatkoch stopnut? Nechcem, aby sa to rozsirilo.
Vdaka!
---------------
Vitiligo - www.zdravie.sk

elennnka

ahojte.na jar som si čistila pečeň asi dva mesice.velku lyžicu olivovy olej,citron,med.med občas nemusi byt.ostropestrec dva krat do tyždna.jednu ližičku som rozdrvila zalila vodov o hodinu vypila.pijem ho o štrnastej hodine.

elennnka

Ahoj Lalali.
Mám.57.rokov.vitiligo mam od 9 rokov.posledne roky sa mi vitiligo velmi rozširilo. Podla mna na vitiligo posobia stresy a stravovacie návyky. Som rada, že si nápisala skúsenosti od rusky. Chcem vyskúšať očistu pečene a piť veľa vody. Zda sa mi že voda skutočne pomahá. Toto leto som sa opalovala a pila hodne vody a vidim určité zlepšenie. Dakujem za tvoje príspevky.

lalali

bola by som rada, aby to skusili viaceri a potom by sme si povedali ako to funguje.
mozno nie u vsetkych, ale ak by aspon u niekoho, bolo by dobre.
kazdopadne, cistit pecen je dobra vec
aj pre tych co nemaju vitiligo
zabudla som: nejest cokoladu

lalali

icka, viac neviem, ked sa nieco dozviem viac urcite napisem..
ostropestrec bol moj dodatok....od tej rusky mam iba vela CISTEJ vody, omega 3 a dodrziavat prisne pecenovu dietu.
hlavne mi spomenula nejest maso, mastne, korenene a nepit kavu a caj.
ostropestrec je podla mna dobry, hovori sa mu smirgel na pecen, ale treba dodrziavat aj tu vodu a omega 3 (2-3 denne)
treba vydrzat podla mna zo 3 mesiace....
ona uz nema vitiligo, ale stale pije vodu..

icka

Prosim "lalali" ,aby niečo napisala,či niečo nové nezistila ohladom VITILIGA.Skusim ten recept s ostropestrecom-zrnkami.Zatiaľ veľká vďaka icka

icka

dovoľte,aby som aj ja prispela pár riadkami o nepríjemnej chorobe VITILIGO.Začalo to v r.2006 malýmibielimi fiačkami,teraz mam biele mapy uz po celom tele,rukach v podpaziši,nohach,čele a poviem vám.veľmi ma to depresuje.Mala som aj ja krémy no nepomohli,nedavno som sa dočitala,ze v USA maju preparát KALAWALLA ,ktorý le určený na toto ochorenie.Skusim si to zabezpeciť a potom vám napišem výsledok z liečby.Držim palce všetkym chorým a prajem iba aby vydržali a skúšali liečebné metóty.

lalali

ahoj kosatka,
pisala som toho viac asi 8 prispevkov dozadu....chcela by som pocut tvoj nazor.
ta ruska ma asi 45 r, a hovorila ze toho mala vela, dnes nema nic. zacala som pit viac vody, je to dost tazke.. no uvidim....