Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Čo proti mne ma?

sususu

ja suhlasim s predchadzajucim, neurazaj ju lebo klesnes na jej uroven... skus sa spytat niekoho ineho z partie ci nevie o co jej ide...inak ja by som nechodila von s niekym kde by som sa necitila prijemne

odpovedam

neurazaj ju naspat. Len sa znizis na jej uroven. Viac ju odzbroji, ked jej slusne povies, nech ta neuraza. Najlepsie je veci pomenovat priamo. Ak bude trvat na svojom, spytaj sa jej, preco ta povazuje za debila. Mal by si jej ty urcit hranicu, za ktoru nema ist. Musi vediet, ze ti to prekaza a nezelas si to. Ignoraciou len akoby s tym suhlasis a preto nema problem ti to opakovat...

vranisko

Ako tu písali podo mnou, niekomu nemusíš sadnúť a bude sa chovať k tebe vždy z odstupom aj keby neviem čo. Ja som mal tiež takých v škole, pozerali na mňa ako puk a nič som im nerobil. To je najhoršie, keď si napr. v tej škole nemôžeš vybrať kolektív a nútene musíš z niekym byť. Ak ťa to otravuje, spýtaj sa jej, alebo sa s ňou nikdy nestretávaj.

marecisko

Sususu chodim s nimi len obcas. V tej partii mam dvoch blizsich ludi, inak sa chodime len tak zabavit. Nevravim ze ma uraza na rovinu, len tymi poznamkami, zatial ju ignorujem. Jak keby som si nemal domysliet co tym mysli, ona ma frajera tak neviem ci po mne ide, mne sa paci jej kamaratka. Neviem preco ked clovek fyzicky nevyzera zle a je upraveny a obcas trepne nieco co ona nepochopi spravne, hned musi byt arogantny pako.

Mimulus

Každý človek je iný a práve ty nemusíš sedieť každému. Aj ja som stretol zopár takých ľudí čo neboli mojou krvnou skupinou. S tým jednoducho nič nenarobíš. No možno má pravdu aj TinaM, že po tebe ide... Kto vie - no najlepšia obrana je podľa mňa útok. Buď sa začni správať voči nej podobne alebo ju začni úplne ignorovať nech by hovorila čokoľvek. Aj keby to malo byť pozitívne. Kto do teba kameňom tak ty do neho chlebom! ( Ale to neznamená, že ten chlieb musí byť aj čerstvý a mäkký ) :D

sususu

mne je zase divne ze chodite von spolu v partii a ona ta takto nazyva namiesto toho aby to s tebou Rovno vykonzultovala... ako vyzera potom ta vasa "partia" a stretavky???

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Čo proti mne ma? - Fórum - ZDRAVIE.sk