Mykoza

Príspevok v téme: Mykoza
ika165

Dobrý deň, najme dámy . Chcela by som Vás požiadať o nejaké rady ohľadom vaginálnej mykozy/kvasinkách. Sama som už zúfala . Niekoľkokrát som navštívila gynekologa, už mnoho peňazí som dala do jeho "zázračných" čipiek a krémov no neúspešne. Najnovšie po dlhšom kúpeli v pene sa začalo svrbenie ktoré je neskutočne neprijemné. Čo by ste mi odporúčali ? dakujem :)

neste1

skuste zacat nosit nohavicky proti mykoze. pozrite na internete
komfort shop. Su tam nohavicky so striebrom testovane aj na candidu kt. sposobuje kvasinky. Nicia bakt, plesne, mykozy. U nas novinka v cechach 10 rokov. Treba ich nosit pravidelne a zbavite sa svrbenia, vytokov, palenia.

Jaruska66

Ahojte, podobne problemy som mala aj ja a zabrali mi tie enzymi. Par tyzdnova kura a clovek ma na velmi dlhu dobu pokoj. Ale skoro som sa raz nechala "nachytat" a chcela som si kupit Profizym, no lekranicka ma upozornila ze je to nejaky podvod, lebo v Cechach nemali potvrdene studie, musel to riesit aj sukl a stahovali to z predaja. Okrem toho ziadnu inu negativnu skusenost s enzymami nemam :)

pe84

mne hned na prvy krat zabral Canesten Gyn, vlozila som si tabletu a zvonku som si aplikovala krem, ale je moznost aplikovat krem aj dovnutra, plus som preliecila kremom aj partnera, da sa kupit take kombonovane balenie, hned mi svrbenie preslo a mykoza sa mi odvtedy nevratila...

zuzka bb

Ahoj, uplne zivo si viem predstavit ako sa citis, jednorazovo to vies vybavit tak ako pisu nizsie baby, ale mne zabralo ako „prevencia“ uzivanie wobenzymu. Super je ze je to volne
dostupny liek a ked ho uzivas dlhsiu dobu, zrazu sa z 5 mykoz za polrok stanu 2 rocne, podla
mna je to pecka :)

chorlava

Ika ako Blondula pise uz jedna tabletka Mykomaxu ma zbavila problemov-volne dostupny liek a velmi pomaha-odporucam.

RNG

Mykozy a candidy sidlia na 90% v crevach. Ked ich tam vykantris a nahradis probiotikami, tieto ti vyrobia dost obrannych latok aj pre ine casti tela.Pozri na temu candida cez google.sk pod rng candida
Tam som uviedol velmi rychlu metodu ako ozdravit creva za 2-3 tyzdne, samozrejme treba pouzit vsetko menovane, nie len cast a zaroven drzat bezsacharidovu dietu.

Blondula

ja mam tiez pokoj odkedy neberiem hak a hlavne odkedy nemam partnera :D canesten,mycomax a ja mam doma este clotrimazolum.neviem sice naco mi to doktorka dala,kedze ja som nemala ziadne svrbenie vnutri a ani zvonka...

gabika123

ja som sa s tým tiež dosť natrápila a keby som mala zrátať koľko € som vyhodila na všetky možné lieky...ale pomohla mi jediná vec a to vysadenie antikoncepcie...tak ak ju berieš, vysaď ju, ja som ju vysadila pred pol rokom a odvtedy mám kľud :-)