Nevera

Príspevok v téme: Nevera
Sklamaná

Dobrý deň,
pred pár dňami, bude to už asi týždeň, som prišla na to, že partner ma podviedol cez facebook s inou ženou...Alebo.. radšej by som začala takto: je žena v mojom okolí, približne 40km, ktorú z celého srdca neznášam. Ešte som ju síce nikdy nestretla, ale proste ju vôbec nemusím. Ja a môj priateľ, sme spolu 3 a pol roka, sme spolu na facebooku v rovnakej skupine, tak si nás oboch pridala do priateľov. Ona po ňom ide, to j zjavné. Vyhladala si jeho tel. číslo, adresu, vek, povolanie, no proste nenormálna ženská. Priateľ sa mi skoro každý deň sťažoval že mu vypisuje ale že on nemá záujem písať si s ňou a odpisoval jej asi raz za 2 dni a tak to bolo až do minulého týždňa. Zistila som, to je jedno ako, že priateľ si s ňou písal sexuálne narážky a dokonca aj ako by si predstavovali spoločný sex, ako by to malo prebiehať a proste normálne sa spolu ,,urobili´´ cez net. Teda tak som to pochopila. Je mi ťažko o tom písať. Priateľovi som povedala že o tom viem a on mi na to povedal, že to bolo iba zo srandy, že mi to chcel povedať, keď budem mať nieked dobrú náladu a zasmiali by sme sa na tom. No ja som na to prišla skôr. Keď som mu povedala, ako veľmi mi tým ublížil a že sa cítim ako najposlednejšia handra a uplne ponížená, bol šokovaný a to doslova, ževraj si neuvedomil že týmto mi môže ublížiť a že dokonca ani nemal zlé svedomie, lebo to nebral ako neveru ale naozaj iba ako že si z nej vystrelil. Lenže v tom chate to vyzeralo tak skutočne.. :( priateľovi to bolo dokonca tak ľúto, že plakal a prisahal mi, že už nikdy nič také nespraví, že si naozaj neuvedomil že mi môže tak ublížiť a že sa cítil ako uplny vol.
Mám mu vôbec veriť? Neviem ako sa k tomu mám postaviť, absolutne sa mi nechce veriť tomu, že to bolo len zo srandy. Už mu neverím tak ako doteraz.
Rozísť sa, či dať mu ešte jednu šancu a dúfať/veriť že sa už nič také nestane?
Ďakujem ak ste si to prčítali až dokonca, viem že je to dlhé, ale kratšie sa to napísať asi nedalo.

Laara

presne..suhlasim s babami, po prve nepridam si niekoho neznameho..ked uz si ho z nejakych pricin pridam a on ma zacne obtazovat, vypisovat a mne je to ozaj neprijemne, tak ho vymazem a este aj zablokujem a nema sancu ma kontaktovat :) ten tvoj bol len prichyteny pri cine..co uz ine mal spravit ako zahrat ti na city so srdcervucim placom a vyhovrkami aka sranda to bola a ako mu to je luto..a to ze ti to chcel povedat sam pri vhodnej prilezitosti..ze by ste sa na tom zasmiali spolu..tak ako prepac..si ozaj taka naivna?

Blondula

presne ako pise Bublinka,na FB nemozete byt priatelmi bez potvrdenia priatelstva !! inak sprava sa napisat da,pokial dotycna osoba nie je nejak zablokovana .ja som nasla jedneho kamarata ,ale napriklad mu nemozem vobec napisat,lebo sa neda! takze tvoj priatel keby mal trosku "ochnesu",tak si tuto dotycnu osobu moze zablokovat a nebude o nom nic vediet a ani mu pisat !! inak konto na FB mam aj ja,ale pre mna to nie je "chatovanie",je to trosku osobne a urcite by som si tam nedavala "priatelov",ktorych ani nepoznam,alebo neznasam !!

spark

ajaj, ja mám doma takého pisálka-internetového,manžela, tvrdí že o nič nejde, najprv si písal potom stretával atď., je to chorý človek, bez netu ani deň, never mu moja milá, dopadneš zle.

Bublinka-Sendy

Mna na tom celom zaraza hlavne to ako si spominala ze priatel sa ti z jednej stranky stazoval skoro kazdy den ze ona mu pise a on ze nema zaujem si z nou pisat a z druhejstranky mu ty objavis takuto az moc pikantnu postu prave s nou.......a on jedine na co sa zmoze je ze ti povie ze to bola sranda......a dalsia vec-pisala si ze si vas ona oboch pridala na FB do priatelov.......tak pokial viem ja tak ak na FB si niekoho pridas do priatelov tak bez potvrdenia ziadosti od toho dtuheho priatelmi nie ste.......cize je to cele dost divne.....lebo ste ju potom museli potvrdit obaja......inac sa to na fb pok'ial ide o priatelstvo neda......aj ked ste v rovnakej skupine tak aj tak'mozete byt priaatelmi az po obojstranej potvrdenej ziadosti....

Bublinka-Sendy

Rozhodne mi nepride ze sa chova ako chlap......skor mi pride zed lutuje ze bol prichyteny a nie za to co urobil ......ako by to pokracovalo keby si na to neprisla?a ako som uz pipisala-chlapi maju uplne: ine hormony ako mi zeny a tomu ver moja mila sklamana ze ak si o takom niecom a takto zhavo pise chlap hoc aj s akou babou tak rfozhodne sa pri tom musel urobit ak to v pisani dotiahli az do konca tak s nim to muso riadne lomcovat....ci tomu veris alebo nie ale taketo pikantne pisanie od drazdenia azpo koniec ho chladneho urcite nenechalo.a ze ho poznas a vies?draha sklamana clovek niekedy nepozna ani sam seba coho by bol schopny a nieto este druheho.....ver tomu ze nikdy nebudes nikoho poznat natolko aby si mohla povedat ze on toto ci tamto neurobi.....toto si zapamataj....nikto na svete nema taku moc aby vedel dokonale poznat toho druheho......a ci mu mas dat sancu alebo nie sa zbytocne pitas..aj tak zrobis t.o co ty uznas za vhodne a nie to co mi ti tu napiseme......drzim palce aby si dopadla dobre a netrapila sa......

Bublinka-Sendy

Sklamana-prepac ale ak je clovek vo vztahu spokojny tak take nieco by nemalo bygt ani zo srandy.....on si s babou ktora ho udajne otravuje najprv pise narazky potom si to pekne predstavia ako by to robili a nasledne ako si to tu napisala tak si pisali tak ze sa "urobili" cez net.......a on ti na to cele povie ze to bbolo zho sraandy?prepac nepoznam ta neviem aky ty mas zmysel pre humor ale mne teda toto fkt smiesne nepride......dobre-a co bi urobil on keby si ty niekoho pretiahla cez net a tiez len zo srandy??a este cloveka ktory ti udajne siel na nervy,otravoval ta?uz len to je na zamyslenie-preco ju jnevymazl uz d avno?preco si s nou vobec pisal?z jednej strany ti vravi ze mu ide na nervy a z druhej strany ho nacapes ako si to virtualne rozazdava s cudzou babou?a ze pred tebou plakal a ze mu to j luto?ano luto mu to moze byt to je jasne ved bol prichyteny ......ale napadlo ta co by robil ak by si o tom nevedela?povedal ze ti to chcel povedat keby si ty mala lepsiu naladu?..a co by ti povedal?hej milacik vies nudil som sa a tak som si to zo sranndy vyrtualne ronzdal s tou co mi ide na nervy......vies keby si pisali' o sexe v normalnej debate tak sa to da prekusnut.......alr ty si jasne napisala ze to slo od drazdenia az po ako si to napisala urobenie sa cez net....neviem ale mne to rozhodne ako sranda nepripada.....a ty si fakt taka naivna a myslis si ze jemu to nic nerobilo?vies si predstavit co on musel prezivat ked si o tom pisal az do uplneho konca?ty si takto myslis ze toto bola sranda?

Bublinka-Sendy

Drucker-zaujimavy nazor.....prepac ale vymazanie FB je uplna hracka.....kedykolvek si to cele mozes obnovit......zo vsetkymi udajmi.......takze toto povazovat za "dokaz" uprimnosti je.......u mna by toto neuspelo......a dalsia vec-pises ze on nic nespravil.......ako prepac ale keby si ty nacapal svoju pf rriatelku ako si s niekim zrobila kompletku cez internet tak asi by si si tiez nemyslel ze to bola sranda.......alebo ano?pises ze toto nevera nie je....neviiem ako kto ale jma ak by som bola spokojna s partnerom tak by ma ani vo sne nnenapadlo si akokolvek pisat o sexe s nejakym cudzym chlapom a este dupolm s takym ktory ma ze vraj najprv otravoval......ty si si to cele asi neprecital....oni si tam pekne krasne rozpisali cely sexik......neviem ale ak si precitas vsetky prispevky od dotycnej tak zistis ze je tam strasne vela rozporuplnych veci........

Laara

blecha, ale ono je tazke sklamat sa v niekom, stratit doveru a pokracovat vo vztahu ako by sa nechumelilo, no nebyt pritom paranoidna..drzim jej palce..

blecha

Ja by som mu na Tvojom mieste dala ešte šancu ... asi to naozaj nebolo myslené vážne a ešte aj keď plakal a cítil sa blbo.

Daj mu ešte šancu, aj keď to bude ťažké :/

a hlavne budeš musieť mať otvorené oči, ale zase nebyť paranoidná :)