Nechuť do života

Príspevok v téme: Nechuť do života
tomas159

Pred časom som bol úplný optimista. Na všetko som sa tešil a všetko som bral s nadhľadom. V poslednej dobe sa to zmenilo a všetko beriem negatívne. Predtým som mal ako keby okolo seba nejaký štít ktorý mi pomáhal všetko vydržať.No prišli depresie a štít ako keby zmizol. Teraz ma proste hoci kedy napadne nejaká hlúposť kvôli ktorej sa znepokojujem a myslím na ňu. Väčšinou ma táto "nálada" chytá len ráno a trvá celé dopoludnie. Nad všetkým rozmýšľam štýlom: Načo mám vôbec vstať z postele keď sa tam večer aj tak vrátim, načo mám ísť do školy keď za pár hodín aj tak budem musieť prísť naspäť. Nič sa mi nechce, nič ma nebaví... Neviem čo ďalej, ako by sa mi podarilo znovu "obnoviť štíť" a zase myslieť pozitívne a zo všetkého sa tešiť.

amanda23

dvadva dobre si to pomenovala "stit"..uplne presne, zkratka kedysi som vsetko zvladala a vedela si vzdy najst "nieco",co ma posunulo dalej, ked momentalna situacia nebola ruzova a prisli problemy, ale zkratka jedneho dna z nicoho nic pride ten blby pocit ktory spominate, to prazdno a nevie ani clovek z coho, preco a hotovo a nie a nie sa toho zbavit, akoby "nieco " narusilo ten ochranny stit bezpecia a ochrany "zhora" alebo ako to nazvat.

dvadva9

nirv

a co ak vycerpas vsetky menovane moznosti ?

vy co si myslite ze je to pocasim vas poslem na saharu a mozete sa tam prazit az vam ten usmev na tvari zaschne..

dvadva9

toto bude epidemicke, lebo mne ten stit tiez zmizol.. a bez neho je to divne, tie predmety ktore padaju na povrch mojej telesne schranky vo vysokej rychlosti sposobuju nieco, comu ludia hovoria bolest, a uz sa nemozem smiat, lebo to pritahuje dalsie rychlo sa pohybujuce objekty priamo do myokardu.

Lulu2011

podla mna len prichadzas na to o com je zivot, pride druha faza zmierenie - u vacsiny ludi a ak nie, pridu tabletky

tomas159

Predtým ma bavilo veľa vecí. Od kedy som s priateľkou tak som si proste zvykol na stereotyp, na zabehnuté kolaje a keď sa niečo zmenilo dosť ma to ranilo. Dosť som športoval stáel som cvičil atď... Teraz sa mi vôbec nič nechce proste nemám ai chuť cvičiť...

tomas159

Podľa mňa je to aj počasím. Rozprával som sa o tom už s viacerými osobami to nepomáha. Mal som dosť silné depresie ktoré ma už prešli teraz mám len takú nechuť do života. Nedokážem sa proste tešiť, dokážem to chvíľu no hneď si pomyslím na nejakú kravinu ktorá mi radosť pokazí...

Blondula

za chvilu je tu jar,pockaj este par tyzdnov a uvidis ako ozijes pri pohlade na dievcence v suknickach :P urcite je to pocasim,ja som v zime tiez taka nemastna neslana a ked mi je najhorsie,tak sa objavim tu na fore :D to som sa drzala teda,nebola som tu minimalne pol roka :D