Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nepociťujem hlad

Príspevok v téme: Nepociťujem hlad
Lucy842

Dobrý deň,

už dosť dlhú dobu (cca 7 mesiacov) nepociťujem hlad. Iné problémy nemám, žiadne bolesti a trávenie je nezmenené. Netrpím nechutenstvom, do jedla sa nenútim, avšak ak nejem, nie som hladná. Neviem čo mám robiť, v podstate mi to aj celkom vyhovuje :D ale rada by som vedela príčinu. V minulosti som už mala tento problém, ale vždy po krátkom čase (cca 2 týždne) zmizol.

Vopred ďakujem za vaše rady.

mimula

nápodobne...ja som schudla len z toho že papám fakt len vtedy ked sa mi hlasi žalnudok alebo ked si spomeniem,asi 10 kg. A to som nikdy nerobila učelovo, že chcem schudnuť proste tak sa stalo. Len tiež premýšlam prečo je to tak, kedysi som nemohla dať dole poriadne ani kilko, a teraz ked ma to netrápi, a neriesim jedlo tak 55...človeka hned napáda ači je zdravý alebo čo...

dvadva9

Lucy osemstoštyridsaťdva

A teraz si predstav, ze by si mala hlad hned po druhom vyadtnom obede v seriovo v rade za sebou..
Nemat hlad je super, len si aspon raz za tyzden spomenut ze si do seba treba nieco hodit :D
toto su uz ine haluze..

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nepociťujem hlad - Fórum - ZDRAVIE.sk