Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Stuhnutie krku a bolest

Príspevok v téme: Stuhnutie krku a bolest
majo224

Ahojte,

priblizne pre 3 mesiacmi ma zacal boliet krk (nie hrdlo) na jednom mieste priblizne v strede krku medzi uchom a plecom, na lavej strane, pri prehltani. Teda aby som to upresnil, nemusim napoj ani prehltnut, staci ho vlozit do ust. Niekedy to zaboli az po 2-3 prehltnuti. Niekedy aj akoby "puka" krk. Nie je to silna bolest ale je neprijemna. Niekedy sa tato bolest na par dni strati. Momentalne vsak citim ako tlak na oboch stranach krku (take mierne skrtenie). Bral som 10 dni od zaciatku februara Ceroxim 250mg a ziadna zmena. Momentalne mam aj bolesti hlavy, biele ciste hlieny a citim sa dost mizerne. Moja obvodna to prakticky neriesi. Mam sedave a velmi stresujuce zamestnanie, ale kazdy den si robim aspon hodinovu prechadzku. Mam strach. Mam len 28 rokov, som fajciar ale akurat prestavam fajcit (predtym denne 30 cigariet, teraz max 10 a menej). Nema niekto podobnu skusenost?

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.