Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

K zdraviu nestačí lekár ani liečiteľ

Príspevok v téme: K zdraviu nestačí lekár ani liečiteľ
Betka63

Veľmi rada chodím na túto stránku, lebo je tu skutočne veľa informácií týkajúcich sa zdravia. Myslím, že je to v tomto smere na slovensku najlepšia webová stránka. Navštevujem aj fórum, lebo mám vďaka tomu aj akýsi obraz o zdravotných problémoch našich ľudí.
A práve na fóre pozorujem, ako sa ľudia stále točia okolo toho istého. Nejako sa nedokážu postaviť na vlastné nohy a pre svoje zdravie urobiť niečo aj sami.
Naša rodina v tomto smere urobila veľký krok dopredu už pred desiatimi rokmi. Vtedy sme mali to šťastie a natrafili sme na liečiteľku a psychologičku pani Albertovú. Tá nás zobrala do parády, ale predovšetkým nám ukázala, že naše zdravie je hlavne v našich rukách. Naučila nás nebyť závislými na lekároch a liečiteľoch. Žiadny lekár totiž nemôže pre vás urobiť nič, ak ste vy sami pasívni. Túto filozofiu som si osvojila a spolu so mnou celá moja rodina, aj moje deti. A hoci mám už o pár mesiacov 50, tak môžem povedať, že taká zdravá ako teraz som sa necítila ani keď som mala 20. Aj keď sa občas nejaký problém vyskytne, zájdeme za Albertovou, ale nijaké veľké liečenie sa už nekoná, lebo popravde, už ho ani nepotrebujeme. Niekedy to dokonca vyriešime iba cez maily.
Tým chcem povedať, že najväčšiu silu vyliečiť sa máme my sami v sebe. Predtým, ako navštívime nejakého lekára alebo liečiteľa, najskôr skúsme porozmýšľať, čo pre svoje zdravie a zmenu v živote môžeme urobiť my. Nestaňme sa závislými na lekároch. Koniec koncov - žiadny správny lekár alebo liečiteľ vás nikdy nebude na sebe robiť závislými. Ak mu nejde o vaše peniaze ale naozaj o vaše zdravie, vysvetlí vám, že pre vás nemôže urobiť nič viac, než v tomto smere urobíte vy sami.
Nechcem nikomu dávať rozumy, na to nemám kvalifikáciu. Je to len moja skúsenosť a píšem o nej preto, lebo sa mi naozaj osvedčila.

Jagoda

s tymto absolutne suhlasim. najviac musime chciet my a aj nieco pre to urobit. lekar je len taky pomocnik ale nie carodejnik ako si niektory myslia.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

K zdraviu nestačí lekár ani liečiteľ - Fórum - ZDRAVIE.sk