Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prírodná kozmetika - Skúsenosti

Príspevok v téme: Prírodná kozmetika - Skúsenosti
Fleur-de-lis

Ahojte,

tí, ktorí ste prešli na prírodnú kozmetiku, môžte sa podeliť o skúsenosti, teda či vám nejak pomohla? Napríklad pri akné, príliš suchej pleti, príliš mastnej, ekzémoch, či iných problémoch. Teda či ste priamo zbadali nejaký rozdiel.
A môžte samozrejme odporučiť značky.

Ďakujem

PS: práve mám na tvári vzorku krému od Annemarie Borlind, teda, to je krásna vôňa :)

florentynka

V prvom rade pitný režim a kvalitne oleje na celé telo aj tvár .ja používam len kokosový a argánový olej a som vysmiata.Popri tom ešte cvičím tvárovú gymnastiku a oleje si kupujem na notine

florentynka

V prvom rade pitný režim a kvalitne oleje na celé telo aj tvár .ja používam len kokosový a argánový olej a som vysmiata.Popri tom ešte cvičím tvárovú gymnastiku a oleje si kupujem na notine

florentynka

v prvom rade treba dodržiavať pitný režim.čo najmenej chemickej kozmetiky ja používam na tvár iba kokosový olej a cvičím tvárovú gymnastiku na rozprúdenie lymfy a potom sa ešte večer pred spaním natriem argánovým olejom a ten si kupujem na notine

Marunka

Slečna s príspevkom - Marumka - 24.05.2017 17:03:40, prosím nekopíruj môj registrovaný nick a moje slova. Ďakujem

Marumka

Ako nechapem preco hovorite o prirodnej kozmetike, ked obsahuje vodu. To znamena, ze tam musi byt konzervant a v takom pripade to nemoze byt prirodna kozmetika. Vobec tomu nerozumiete. Najlepsie prirodne kremy mozte ale najst na sashe:-)

anicka89

marka1 asi si každá musíme prejsť tým, že poskúšať viacero vecí až kým nájdeme niečo čo bude pre nás vhodné. Bez toho to asi nepôjde. Pre mňa osobne je teraz najpodstatnejšie aby pleť dostala všetko čo potrebuje ;)

lili303

klamira podla toho, co mi pises mam pocit, ze to zrejme bude dost individualne. Tak ja som na plet nikdy nic nejake specialne nepouzivala, akurat co som sa kremovala aj to kremom aky som mala doma, neriesila som nejako co obsahuje, ale skor len to ako vonia, aby mi to nevadilo dako na moje cuchove bunky :)

Marunka

Klamira, rada by som sa opýtala na tie výrobky od AnneMarie Börlin...tak napríklad, pod krémom na citlivú pleť (a pod mnohými inými) je napísané, že neobsahuje konzervačné látky. Avšak, keď si pozrieš detailne zloženie výrobku, je v ňom použitá voda. Ako potom môže ísť o prírodnú kozmetiku? :) To je predsa nemožné :)

klamira

Lili303 tie zmeny, keď začneš pravidelne používať prírodnú kozmetiku, tak prídu skôr ako by si očakávala. U mňa to bolo tak, že už po dvoch týždňoch odkedy som začala používať kozmetiku AnneMarie Börlind, som na sebe spozorovala rozdiel. Pre pleť je to šok. Ale myslím v dobrom slovazmysle. Predstav si, že roky ju zaťažuješ rôznymi krémami, neviem čím všetkým, ktoré obsahujú ťažké kovy, parabény a podobne a teraz jej dáš niečo, vďaka čomu sa jej uľaví a čo jej dodá živiny a vitamíny, ktoré potrebuje ;)

Laurosik

lili vsetko ma svoj cas, ale plet pomerne hned zachyti, ze nastala nejaka zmena k lepsiemu, ze sa zacne spamatavat. Sice po troske ale zacne sa a to si vsimnes skoro hned tie zmeny, aspon teda ja som toto skoro hned registrovala ako som zacala pouzivat prirodnu kozmetiku ;)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prírodná kozmetika - Skúsenosti - Fórum - ZDRAVIE.sk