Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prírodná kozmetika - Skúsenosti

Príspevok v téme: Prírodná kozmetika - Skúsenosti
Fleur-de-lis

Ahojte,

tí, ktorí ste prešli na prírodnú kozmetiku, môžte sa podeliť o skúsenosti, teda či vám nejak pomohla? Napríklad pri akné, príliš suchej pleti, príliš mastnej, ekzémoch, či iných problémoch. Teda či ste priamo zbadali nejaký rozdiel.
A môžte samozrejme odporučiť značky.

Ďakujem

PS: práve mám na tvári vzorku krému od Annemarie Borlind, teda, to je krásna vôňa :)

majrada

mam 28 takze uz viem, co je zdrave a co nie. no mozem povedat na rovinu, ze nejaky bio clovek isto nie som. jem vsetko no snazim sa tak v zdravej miere. co sa tyka mojej pleti, nepoviem, ze je nejak moc aknozna, ale predsa sa len vyrazky najdu a zda sa mi popri tom, ze je niekedy az moc mastna

zuzi74

A zabudla som dopisat k tej strave...ono teraz mozes zdravsie zit, ale za tie roky (neviem kolko mas teraz rokov) toho vela pojeme zdraveho aj menej zdraveho, do toho rozne lieky a uz su problemy s vyrazkami na svete. Telo treba pravidelne precistovat.

zuzi74

majrada, nenapisala si aky mas problem s pletou...
Ja ku kozmeticke nechodim na cistenie pleti, urobila som to asi 3x v minulosti a zakazdym som mala pocit, ze na tej pleti nic extra lepsie nevidim. Ja som nikdy ani nepotrebovala radu od kozmeticky, aky krem mam pouzivat na plet. Predsa vidim, ci mam suchu, zmiesanu alebo mastnu plet a podla toho som si nasla. Jedine co vyuzivam u kozmeticky je uprava obocia a zopar krat masaz ...to je naozaj skvela vec, ale nesmie prilis tlacit na plet. Pri tej poslednej kozmeticke som nasla vybornu prirodnu kozmetiku, ale tu bezne v obchode nekupis, pretoze trvanlivost je maximalne 4 mesiace, musela som si ju objednat. Ta mi dala do poriadku plet a udrzujem uz len olejmi a serom na plet. Ja nemam rada mnozstvo kozmetiky na plet, staci kvalitny odlicovac a olej. Vecer pridam serum a hotovo.

annninka

@majrada: Otázne je aj to, že čím ti tú pleť čistila. Možno aj tie zložky tej kozmetiky, ktorou ti robila čistenie ti nevyhovovali. Musíš prísť na to, čo by ti vyhovovalo. Konkrétne aké problémy má tvoja pleť? Mne pomohlo, keď som začala používať kvalitnú prírodnú kozmetiku Annemarie Börlind, len z nej si treba vybrať radu podľa toho, čo ťa trápi ;)

majrada

zuzi74 - tak neviem, ze by som sa stravovala nejak zle. dokonca sa snazim obmedzit aj sladke na maximum ako sa to da. chodievala som aj ku kozmeticke, len mi to prislo tak, ako keby som po jej osetreni mala plet na tom este horsie ako to bolo na zaciatku a ja sa nechcemdat zmrzacit. preto hladam nieco jemne, no co mi aj pomoze

zuzi74

majrada, ale to sme si viacere zeny presli tym experimentovanim, kym sme prisli na to, co kazdej najlepsie vyhovuje. Neexistuje jednoznacna rada, ktora kozmetika bude vyhovovat tvojej pleti. Kazda plet je ina a kazda inak reaguje. Okrem ineho ak prejdes z chemickych kremov na prirodne, plet sa ti moze docasne zhorsit, cisti sa. Okrem ineho dolezita je aj strava. Ak su problemy s akne, tu nepomozu len kremy. Mozno skus napisat aky problem mas s pletou a potom by sme ta vedeli lepsie nasmerovat.

majrada

lilinida - nie skor ide o to, ze som si uz presla roznymi znackami a skor som sa opalila, ako by som pleti pomohla. tak by som potrebovala kozmetiku, pri ktorej by som uz dufam ostala aj s nejakymi pozitivnymi vysledkami

lilinida

..majrada, co sa ti na tom nevidi? Ze by mohla mat prirodna kozmetika taku silu? Poviem ti, ze toto je vec, ktora sa mne osobne teda pozdava. Co ine by malo pleti pomoct, ked nie kozmetika s prirodnym zlozenim? So zlozkami, ktore su prirodzene?.. :)

lichotinka

mimisika ja som uz pred nejakym casom s nimi skoncila, pretoze moja plet je taktiez velmi citliva a hned zacervenanim mi vie dat signal, ze nieco nie je v poriadku :) pouzivam ZZ SENSITIVE, je to presne pre citlivu plet :) regeneruje a hydratuje plet a hlavne dava jej vsetko, co potrebuje :)

lenusa00

alicia v dnesnej dobe sa da najskor tak, ze sa objednaju vzorky a vyskusas si kozmetiku, tiez som si najskor objednala vzorky kozmetiky ANNEMARIE BORLIND, ktore sa mi zdalo podla popisu na stranke vhodne pre moju plet, vyskusala som si a potom som si objednala vsetko, co som chcela :) ximinra ano ma, skus si pozriet PURIFYING CARE, pre neterku som tuto starostlivost asi pred mesiacom objednavala a pochvaluje si :)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.