Nuda po praci

Oňa

beskyd, len aby to nebolo ako v tom vtipe: ja sulozim, kedy sa mi zachce. napriklad minuly rok sa mi nechcelo vobec.

Lulita

Sejla - mna protiklady nepritahuju ako v tom zmysle, ze mam rada svoj klud a napr. ma nikdy nepritahoval ziadny sportovec, lebo by ma porazalo, keby ma stale tahal na nejaky hory, bicykel, atd.

ak sa zalubi introvert do extrovertky a naopak, vtedy zafunguje nejaka charizma dotycneho, tak to moze trvat v pohode tak rok a potom uz budu len hadky

Sejla

Lulita ale to že protiklady sa priťahujú sa hovorí na základe skutočnej udalosti :( Problém je len že to nepôjde z dlhodobého hladiska takže to skôr či neskôr skončí zle

Blondula

Lulita...to nije ze len vecerne navstevy,ale skor tak,ze nemusime byt kazducky den spolu :D a ak nechrape,kludne moze spat vedla mna v posteli,len ma nesmie objimat az do rana :D :P ja sa rano zvyknem pritulit :P

Lulita

no ty kks beskyd forever alone :D ze vyhonim si :D

baby, ale vsetko jeto o tom nedat sa dokopy s diamentralne odlisnym clovekom, ak vam vadi tisic veci na partnerovi, jasne, ze to nemoze fungovat

klasik - to je mile

blondula - ale ved z teba by minimalne kazdy druhy chlap mal radost, len vecerne navstevy, oddelene postele, byty, najdes ineho raz dva ak zverejnis svoje poziadavky :)))

beskyd

ja idem po praci na jedno - dve kvasinkove nepasterizovane piva, pak pridem domov, spravim si veceru, najem sa, pozeram si na nete kam by som siel na dovolenku, ubytoval sa a tak,planujem si trasu na bajk alebo na turistiku, ked zvysi cas, skusim si najst nejaku stranku kde su pekne a 100% prirodzene zeny, vyhonim si a idem spat:)

Blondula

fero... nevera by bol ten lepsi pripad ! ale on bol zly,nadaval mne,malemu aj celej rodine a aj ako tehotnu ma zbil a vtedy som utiekla zo spanielska :D to bola akcia,o ktorej nikto netusil ! :D :D a ja dr*nuta som mu vtedy dala tu sancu :-( prisiel na slovensko,dufajuc,ze sa zmeni a vsetko sa opakovalo !! to bol taky clovek,ktory ziarlil aj na kefu,s ktorou som si cesala vlasy :D :D nemohla som ist ani do obchodu,ktory mame asi 30 sekund od domu :D strasne mi nadaval aj pred rodinou a mamou .teraz sa smejem,ale vtedy som sa bala,lebo priznam sa,vzdy som si hovorila,ze mne sa take cosi nemoze stat ! :D a stalo sa...mimochodom tiez sa volal Fero :D ja som mu hovorila Frantik :D :D