Nuda po praci

fero11111

nevera?:} necche sa mi verit ze taka existuje:D moja dakedy dobra kamoska 4 krat ju chmulo oklamal a aj tak snim chodi kade tade :} a to dokonca ani nechodia spolu :} hehe a ona by taaaaaaaak chcela napriek tomu jaky je ... kurevnik atd. atd. :}

tak sa mi pacis este viac ked sa vies zatat :}

Blondula

fero...mozno keby som sama tak to beriem inak,ale urcite by som neupadla do depresie :D preto nechapem niektore temy,kde zeny riesia nevery,tajne nicky kade tade,su k nim muzi zli a aj tak su s nimi a ked su s nimi neni,tak ich furt miluju a nemozu bez nich zit :D ja mam male dieta a je mi akurat strasne luto,ze moj syn nemoze vyrastat s otcom a ze je taky debil aky je !! :D :D tiez ho lubim a tiez som si myslela,ze je muz mojho zivota,ale aj keby mi sluboval hory doly,nikdy mu neodpustim a nedam dalsiu sancu !! ...aj ked ho mam rada...

nirv

Blondula, no veď to tiež poznám, furt na mne nacapeny, akoze je to príjemné, ale v takej polohe sa nedá spat, a ked sa poodtiahnem tak hneď ty ma nelubis? A chrapanie, no neni chrapanie ako chrapanie, ked niekto pili na celý barak, to si nepospis...a môžeš ho otáčať celú noc ako mäso na razni

Klasik12321

Blondula - presne tak, to sa musia najst ludia k sebe. Medzi chlapmi a zenami su aj taki aj taki - tak to treba iba dobre trafit, inak sa clovek v zivote bude iba trapit.

Blondula

fero....ano som :D ale dovod preco som sama je ovela vaznejsi nez to chrapanie :D
klasik....tak to my dvaja by sme teda mali sakramentsky problem :D :D

Blondula

nirv....napriklad mojmu to strasne vadilo a ked ma nasiel spat v obyvacke,tak hned zacal diskusiu,ze ho nelubim,preco s nim nespim v jednej posteli :D a dalsi problem bol v tom,ze ma furt drzal ! aj to mi strasne vadilo,lebo konecne som zaspala a teraz on sa prebral a hned ma chytil :D potom som musela spat v polohe mne nevyhovujucej a rano som bola nevyspata a este aj so stuhnutym krkom :D ja totizto spim na kraji posteli skrutena do klbka a tuho drzim svoju duchnu :D a takto by som zevraj mala drzat jeho :D mojho priatela....

Klasik12321

Ja ked manzelka chrapka, tak sa k nej pritulim, objimem ju, pohladkam, dam pusu a spime dalej :) - inak my sme divni, lebo sa drzime pocas spanku za ruku ako male deti :)

nirv

Alebo, jeden je bordelar,, tak ten druhy to ma strpieť alebo ho buzerovat alebo to po nom upratovať? Načo? Nech si teda žije vo svojom chlieviku, a ten druhy zas môže mať uteraky podľa farby. A žiadny stres a buzeracia, každý vo svojom, von sa chodia bavit.