Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Šampon na fakt velmi mastiace sa vlasy

rivapata

skus citron s alkoholom zábal na vlasy.potom po umytí si daj suchý sampon na vlasy je to taký biely puder,pravidelane aspon dvakrát ale podla toho ako sa ti masita použivaj suchý sampon ten biely puder na vlasy.castým umývanim sa len skor mastia a potom nefenuj si vlasy.

simka111

ja tiež potrebujem šampon na mastne vlasy, pokiaľ som ich mala kratke nemastili sa mi skoro vôbec, ale teraz ich mam oveľa dlhšie a hned na druhy den su mastné, šampon mam na normálne vlasy, lebo je pravda, že čim viac sa sušia, tak tym viac produkuju mastnotu, ale možno by bolo dobre ich striedať, ale neviem, či to je vhodne....

najlepši šampon ktorý som mala na uľahnute a mastne vlasy bol fructis na objem a rýchlo mastiace sa vlasy

henrieta7890

najväčšia sprostosť je ale kupovať si šampóny na mastné vlasy, ktoré drasticky vysušia pokožku hlavy a tým pádom sa bude mastiť ešte viac

vitavi

Nestačí zmeniť šampón.
Zaraď vlákninu vo forme neobrusovaných obilných zŕn a zeleniny.
Vylúč nasýtený tuk a sladkosti, sladké a aromatizované vody a obmedz bielkoviny.
Takouto stravou sa prečistíš a časom sa ti nebudú musieť prebytky tuku a vody vylučovať cez pokožku na hlave a tele.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.