Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Slohove prace - Maturita

Príspevok v téme: Slohove prace - Maturita
ibed

Dobry den , zostava mi už len zopar dni pred Maturitou a mam velke obavy z pisomnej časti konkretnejšie zo slohu, pretože mojou slabou strankou su prave tieto slohy. Nepoznate nejake triky alebo rady ktoré by mi aspon trosku pomohli. Viem, že je o 5 minut dvanásť ale nejako som to neriešila a zrazu je to tu.

Mimulus

Tak nový systém nepoznám ale najlepšie spravíš ak si jednotlivé slohy najskôr natrénuješ a niekto kto je v SJ dobrý nech ti to skontroluje. Napíš si dve úvahy, dva opisy....atď

ibed

Ok uvaha by sa aj dala (vlastne nazory) zaleži vela aj od temy ale ostatne postupy dikusny prispevok, umelecky opis atd. Ano zaleži aj od ucitelov lenže po novom je to tak, že prace nebude opravovať nasa ucitelka ale predseda no a oni nebudu vedieť nase mena budeme mať pridelane iba cisla . A o to viac stresujem pretože ak neurobim tam maturitu robim až o rok .

Mimulus

Ja som napísal krásny maturitný sloh, nádherne štylizovaný, bez jedinej chybičky a dostal som za neho 4...

A neskôr mi do dokonca ocenili na jednej súťaži a som ho aj publikoval.

Záleží veľa aj od profesora aký je a či na tebe nesedí. Vieš čo mne povedala na ten sloh moja učiteľka? Že vraj som sa odklonil od témy a hop 4 :D :D :D

bevas

osobne nerozumiem ako niekomu moze robit problem sloh, ved len pisem co si myslim:) tak ale mne nejde kybernetika zas. tiez pravda.
nastuduj si zakladne styly, ako napr. ze v uvahe maju byt otazky atd...a potom pis co ta napadne.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Slohove prace - Maturita - Fórum - ZDRAVIE.sk