Janka

rhea

jana je pekne meno, mne sa paci... simona mi pride tiez romske... jana je take klasicke, nic s nim nepokazis.. urcite lepsie ako tie dnesne ,,moderne"... a tiez by mi bolo jedno, co si myslia ostatni...

Deria

to je sranda, ked som sa ja narodila, mama povedala, ze chce janku a tak mi to aj napisali (nedopatrenim) do rod.listu! neskor do pasu a tak sa to somnou vlieklo, co mi islo riadne na nervy, nikdy som sa nikde nepredstavila ako janka. v kalendari ani janka neexistovala, no tak sa moje meniny oslavovali na janu. v nemecku som si uz zvykla podla svojich papierov na janku a tak si tak pekne hovorim uz zopar rokov,:) ani to neregistrujem.

JessicaI

Janka je pekne meno... ale nedavajte Jana.
Dcera mi vycita, ze je Jana a nie Janka. Vtedy vsak Janka nemohla byt... Keby sa narodila o par rokov neskor to uz sa dalo dat aj meno Janka do rodneho listu.

Blondula

no mne sa moje meno dlho nepacilo,lebo u nas na dedine ho nemal nikto,teda jedna starsia dievcina odomna :D ja som bola po narodeni napisana ako Adriana,ale tatko nateseny ze ma dceru a aj patricne "naladeny" dobehol do nemocnice s tulipanmi co vysklbal susede zo zahrady spred domu a zahlasil,ze chce A....u :DDD tak ma museli prepisovat :P doteraz neviem preco nastojcil na tom mene a uz sa to ani nedozviem,kedze pred 2 a pol rokmi zomrel :-( a co mna stvalo,ze jeden stary susedovie dedko vzdy jak ma stretol mi hovoril Adrika :D

Filipova

Simona je krajsie nez Jana, ale ja by som asi ani take meno svojej dcere nedala :))

Ja mam tiez klasicke slovenske meno (slovanskeho povodu), napriek tomu, ze tu este spomenute nebolo a som tomu aj rada, znaci, ze stale nie je uplne tuctove :)