Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Dobrý korektor na svetlú pleť

Príspevok v téme: Dobrý korektor na svetlú pleť
LanaLou

Dobrý deň,
zajtra sa chcem vybrať na nákup do DMka a potrebovala by som poradiť... Chcem si kúpiť nejaký korektor na nedokonalosti pleti, ale doposiaľ som so žiadnym nemala dobré skúsenosti, ostávali po ňom nepekné fľaky a bolo vidno, na ktorých miestach ho mám a na ktorých nie :-/ Taktiež sa mi ešte ani raz nestalo, že by som natrafila na odtieň, ktorý by mi sadol, mám veľmi svetlú pleť a korektory, ktoré som doposiaľ vyskúšala boli všetky veľmi tmavé, alebo mali nádych do oranžova, i keď som si vždy kúpila najsvetlejší, aký mali... no hrôza :-( Ktosi mi už dávnejšie odporučil tekutý korektor, ale ten bol asi najhorší, bol veľmi riedky a keď som si ho naniesla na vyrážku a jemne rozotrela prstom, bol všade okolo vyrážky, len na vyrážke nie :-D Vedel by mi niekto poradiť nejaký, ktorý by mi vyhovoval a kúpila by som ho aj v DMku? A bolo by fajn, ak by nestál celý majetok, som študentka bez prijímu :-D Vopred vďaka :-)

jezabel

aknekolor je fajn na zakrytie akne, ale pod oci by som ho nedavala, vo vseobecnosti sa tuhe korektory pouzivaju na vyrazky a akne a tekute na kruhy pod ocami, pri kupe sa teda treba rozhodnut, naco korektor potrebujem...

gshsd

aknekolor z lekarne, ten aj lieci akne.
alebo tuhy makeup v tycinke vychy. lenze to je zase dost drahe a zbytocne asi velke balenie ak ho chces pouzivat len ako korektor. ale aj ako makeup je velmi dobry

jezabel

tak to neviem presne, do 5 eur? v dm mas moznost vyuzit aj nejake zlavy, ak mas zakaznicku karticku, tak sa to da :)

LanaLou

Ďakujem, pôjdem sa naň pozrieť :-) A nevedela by si mi napísať aspoň približne cenu?? Aby som vedela, na čo sa psychicky pripraviť... :-D

jezabel

ahoj, mne vyhovuje rimmel match perfection, je to rozjasnujuci korektor, je dobry najma na kruhy pod ocami, ale pekne prekryje aj vyrazky, hlavne sa mi paci, ze nezvyraznuje mimicke vrasky ako vacsina korektorov, tak skus pozriet tester, ci by ti sadol odtien, maju myslim len dva, ale su dost svetle

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Dobrý korektor na svetlú pleť - Fórum - ZDRAVIE.sk