Podvádza ma?

Príspevok v téme: Podvádza ma?
iffka09

Manžel má predo mnou tajnosti s mobilom. Má ho zabllokovaný číselným kódom a všade s ním chodí. Má ho nonstop v ruke. Ide s ním na WC, má ho pri vankúši ked ideme spať...neskutočne ma to vytáča. stále sa kvôli tomu hádame, pýtam sa ho komu stále píše, kto píše jemu. povie že nikto a že len to ma zaujíma, že inak si ho nevším&m...stále na ňom ťuká a ked sa k nemu priblížim zruší to...už som z toho zúfalá...tvrdí, že ma miluje. keď príde z roboty stále mi sedí pri zadku, aj víkendy trávime spolu. Niekedy ale chce čas pre seba- ide za kamarátmi do krčmi...zakaždým trpnem a myslím si že ide za nejakou babou. aj ked príde neskor z roboty už si myslím že s nejakou bol...mal aj nick na pokeci a mal aktivované plusko..potom sme sa pohádali a ten nick si zrušil. v Pc som mu našla v histórii druhý nick- zapiera a tvrdí že nie je jeho. ten druhý nick je vytvorený už 4 roky. to ma už 4r podvádza?neviem čo robit.

Nad vecou

Som vydatá a muž ma terorizoval žiarlivosťou. A podvádzal , s hlupaňami, ktorým nasľuboval hory-doly a keď to prasklo vyjadroval sa o nich ako o kur.... Len si pestoval svoj narcizmus mimo domu a mňa kontroloval, lebo súdil podľa seba. Vyjadril sa, že také štetky by doma nechcel. Tak sa pýtam, keď som si dala o rozvod a chcela sa rozviesť prečo ma pokolenačky prosil o milosť a im narozprával, že sa rozvedie a potom, keď sa akosi nerozvádzal a tlačili naňho vyhovoril sa, že som chorá a vyhrážam sa, že ak sa rozvedie spácham samovraždu. Ešte sa na mňa aj vyhovoril. Choré... Ak by tie sliepky, sa nakontaktovali na mňa rada by som im ukázala žiadosť o rozvod potvrdenú súdom. Že nie on, ale ja sa chcem rozviesť. Škoda, že tieto dámy, ktoré mu robili dlhodobo matrace to nevideli a nevedeli. V podstate boli jeho obeťami, zameriaval sa na vydaté, aby nerobili problémy. Rozbil im rodiny. Len si potreboval utvrdiť ego ako učebnicový narcista, vedela som o jeho neverách, aj ktoré sú jeho milenky, ešte aj tie podvádzal navzájom. Teraz mám kľud, urobila som opatrenia a je si dobre vedomý, ak ešte raz ide do prdele. Žijeme v pohode, seká dobrotu, je rád, že je rád, žerie mi z ruky, niet nad lepšieho manžela, ako keď ho dobehnete a dokážete mu jeho neveru. Milenky sú na tom určite horšie. Takže ak vám milenky dáky ženáč sľúbi, že sa rozvedie, choďte za jeho manželkou aby ste vedeli, na čom ste.

Agnes998

Shoked gratulujem k tomu zisteniu, ze si sa to dozvedela skor, ako sa vas vztah posunul dalej, ako by ste mali deti. S takymto muzom by si mala cely zivot len trapenie a bola by si nestastna, nech si tie svoje prachy strci do prdele

Prezývka55

Shocked je to debil uz len z toho titulu ze si nevie dat poriadne heslo a nemaze si historiu sprav. okrem ineho.

Shocked

Práve dnes som sa konečne dostala do jeho telefónu, aj to len preto ze ho zabudol doma. Odkedy sme spolu je pre neho mobil chránená vec ide s ním všade, ma Kod, ked nemám ja pri sebe mobil a poviem mu len ci mi pozícia ten jeho ci si možem niečo na nete pozriet tak nie a ked sa ho spýtam preco tak pretože tam mam čísla kredit kariet a podobne ( je to bohatý muž ) a proste začne sa nezmyselne vyhovárať. Tak dnes som využila príležitosť lebo Niesom blbá a viem ze o niečo ide a na druhý krát uhadla jeho Kod lebo chlapi su ozaj blbci a nedokážu si zapamätať one cislo ako svoje narodenie :D a zistila som ze celé leto co ja som pracovala vo vedľajšej republiky ma podvádzal, dokonca teraz spolu žijeme päť dni presťahovala som sa ďaleko od domu, prácu som skončila len koli nemu. A netrvalo dlho a možem sa sťahovať spat, neostanims ním ani za milión. Este ze my ženy sme tak intuitativne a nie hlúpe. Som rada textom prisla na to aky je Hajzel skôr ako by sme mali deti a manželstvo. Chlapi su zvonenie a hlavne bohatí lebo môžu mat skoro všetky (zlatokopka) a ich ego im dáva toľko ze musia podvádzať lebo nás normálne majú len na to aby sa mali ku komu vrátiť domov, návšteve upratané :D nebudete hlupák pred vami schovávať mobil je to jasne lebomuz ktorý nepodvadza nepotrebuje schovávať mobil predsa !

Jumble

No jednoducho povedane klame ta a mozno i podvadza . Na pokeci je bezne ,ze si zadany muzi hladaju partnerku na sex . Takze takeho chlapa by som nakopala do ....... a urcite by som mu nerespektovala taketo avantury .

Maoam

je to uz stara tema, ale je absolutne nad Slnko jasne, o co tu ide

su to typicke priznaky paralelnej afery alebo vztahu

Pani

ak tvrdi,ze ta miluje,tak len oddaluje cas pred rozhodnutim a mozno je to naozaj tak a chce sa iba zaradit do davu,ved ked skusaju vsetci,tak preco on nie,kasli na neho,trapit sa nepomoze,on s tym neprestane,ani keby si ho z koze zodrala,je to nehodny cerv,ktory si nezasluzi tvoju pozornost,nech dava prachy,maka v posteli a ty si pekne zi svoj zivot,ked ta niekto stve v praci,tiez hned nedavas vypoved a navyse,je to katastroficky stav,vsade okolo sami cerv,cervik ako cervik,tak sa pekne nahod a uzivaj si zivot,popis si tiez a ked pojde za kamaratom,tak ty tiez :D

0vecka

ja kebyze obrabam inu tak by som aspon nebol taky debil a spravil by som to tak aby na to stara neprisla... inak neviem presne co az tak zakladatelke vadi... bud rada ze je cez vikend doma a inak vsetko klape ... mozno je to len ten typ co potrebuje obcas zahnut len by to mohol robit trosku potajme...