Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kašeľ v noci

Príspevok v téme: Kašeľ v noci
iva150

Dobrý deň! Mám 22 rokov a už dlhý čas, možno by sa dalo povedať aj pár rokov ma trápi kašeľ v noci! Nie len keď som chorá, ale len tak...bežne. Tiež nie pravidelne, ale priateľ a aj spolubývajúca na priváte mi to často vravia, že kašlem v noci, v spánku, niekedy ešte ani nezaspím a začne ma drhnúť suchý kašeľ. V podstate som s tým u lekára nebola, ale poslednou dobou opäť začali ohlasy a začalo ma to trápiť. Čo to môže byť?? niečo som čítala o prieduškovej astme, neviem či je to vážne, nechcem robiť zbytočne paniku, ale normálne to asi tiež nie je. Ďakujem za radu a odpoveď!! Ivana

Agnes999

Tak moze to byt astma ci alergia ale nemusi. Moze to byt tiez sposobene zatekanim hlienov, ked lezis, zatecie ti to na pluca a nemusi to byt alergickeho povodu. Ale ak by bolo tak to mas ovela lepsie, jednoducho budes brat lieky na alergiu a je po probleme.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kašeľ v noci - Fórum - ZDRAVIE.sk