Problém - telesná výchova

Príspevok v téme: Problém - telesná výchova
87tinka

Povazujete za spravne, ze telesna vychova na skolach je znamkovana? Moja dcera ma voci kolektivnym sportom hotovu apatiu. Jednoducho nema kolektivneho ducha, nerada ma tu zodpovednost, ze sa musi snazit aby ostatni napr. kvoli nem neprehrali. Hovori ze ma z toho stres. Ucitel jej povedal ze ju do nicoho nebude nutit, ak povie ze sa na to neciti a podobne. Prisla vsak domov s tym ze jej dal 3 päťky len za to, že jej nešlo hrat a povedal jej nech sa viac snazi. AKo sa ma decko snazit a mat nejaku motivaciu, ked za totalnu blbost dostane päťky...ešte z telesnej. V ostatnych predmetoch je velmi dobra

ebi777777

ja som bola za alergologičkou, i keď mi nevyšla žiadna alergia proste napísala do správy, že mám problémy s dýchaním, dovi dopo,

87tinka

a je to s tým oslobodením len tak? aj keby nemala nejaký problem? nemože sa ten učitel proti tomu odvolat napr? viem si celkom predstavit ake to tam musi byt hrozne a ked ma mat uz tolke roky stres tak nemienim to uz dalej nechať takto

Mimulus

Mal som presne ten istý problém a vyriešil som to po svojom. Naschvál som na telesnej stál a tváril som sa, že nič napríklad nerozumiem futbalu, basketbalu, volejbalu a tváril som sa ako úplné nemehlo. Nikto ma do ničoho nenútil, pretože ma kolektív okamžite vypískal a sedel som celé hodiny na lavičke. Ja by som takého telocvikára....... Ak má dobré známky tak ju nikto určite nenechá prepadnúť z telesnej aj keby ich nosila každý deň :)