Baba z pokecu

Príspevok v téme: Baba z pokecu
sugarbird

caute...akurat som zistila ze jedna baba ma citaciu mojho priatela vo svojom profile plus tam ma aj jeho nick(akoze od neho to pochadza) a proste nemozu sa poznat jedine z pokecu..chcela by som zistit odkial ho pozna ci si pisu a tak..ako to mam urobit??nechodte na mna s tym ze sa ho mam spytat rovno lebo pravdu by nepovedal. Dakujem za kazdu radu.

janeczz

A preco by nebolo normalne ze ide na kavu pokecat a pri tom si spravia foto? Aspon vidim s kym bol. A mozno mam niekey pochybnosti ale vztah je zalozeny na dovere teda ma byt..snaz sa mu viac verit a skus ra na to spytat rovno jeho, on ti to povie najlepsie.

Sugarbird

Jancezz- a to si ako myslis ze je normalne ze kazdy den dava na facebook fotky nejakych zien? Podlamna to normalne nieje. A co sa tyka agnes- za prve ja niesom ziadna trubka takze si vyprosim aby ma niekto urazalja tu takisto nikoho neurazam ale kto sa nevie chovat nech ide prec.
Za druhe viem co je to spolocensky tvor nemusis mi to vysvetlovat, ja ho nekontrolujem, ma aj kamatky chodi sam von s kamaratmi. Ale uz sa mi raz cosi podobne s nim stalo ale kedze ho velmi lubim dala som mu druhu sancu. No ako som videla hento, mam pochybnosti ci sa nieco nedeje. To je take tazke pochopit? Ci treba hned sudit nadavat a urazat do deciek a podobne..

janeczz

Polocensky tvor Po 1. Pozri ja mam tiez priatela pracuje v zahranici minvly rok sme boli spolu dokopy cca mesiac. Denne pridava na net fotky s babami baby mu komentuju statusn niekedy i v i ch jazyku co nerozumiem ani trt im. A teraz su mu milenky alebo len kamaratky moze to byt tak i tak. Samozrejme ze kustik ziarlim, ale nepoviem mu nic. Aj deti na zakladke vedia ze clovek je spolocensky twor a musi zit v kolektive. A po 2. Preco vyhanas ludi z temy ked sa ti snazia vysvetlit ze prehanas ze spolocnost a komunikacia su zakladom yivota?? Zamysli sa alebo zober partnera kupte si ostrov bez netu bez ludi a zitd samy dvaja-rozmyslaj ze tak sa zit neda..

Nathalia09

Ide o to ze on si zrusil konto, preto ma zaskocilo ze ma o jeho nicku spomenute vo svojom profile. Dufam ze nema nejaky tajny nick, to ani zistit neviem- v pocitaci sa mu nehrabem

Sugarbird

Agnes999 - boze uz prestan a opusti tuto temu. Koho bavia citat tvoje trapne komentare?? Uz sa mi to s nim raz stalo a dala som mu druhu sancu. Nechcem aby sa to opakovalo, a ked som zbadala hento tak chcem proste vediet o co ide ci sa nahodou nestretavaju alebo jej nevypisuje somariny. Tak tu nemoralizuj.

ververka

A co je na tom ak sa aj poznaju, pripadne stretavaju?
Ved clovek nemoze byt izolovany.

Nehovorim ze som zastanca pokecu, nemam dovod tam chodit a riesit blbosti ked mozem pozerat ine veci, citat knihy vo volnom case a posobne.

Agnes999

No tak si zistila, ze tvoj priatel sa rozpraval ci si pisal s nejakou inou babou! A co si si myslela? Ze si jedna na svete s kym ma pravo sa rozpravat? Nechces si ho nahodou zamknut doma do klietky aby nemal pravo s nikym prehovorit s nikym sa stretnut? Preboha zamysli sa nad sebou!

nathalia09

ved ked máš svojho priatela na pokeci za priatela,tak ona si pozerala tvojich priatelov a jasné že videla potom aj jeho,tak nemohlo to byť tak::::