Baba z pokecu

Príspevok v téme: Baba z pokecu
sugarbird

caute...akurat som zistila ze jedna baba ma citaciu mojho priatela vo svojom profile plus tam ma aj jeho nick(akoze od neho to pochadza) a proste nemozu sa poznat jedine z pokecu..chcela by som zistit odkial ho pozna ci si pisu a tak..ako to mam urobit??nechodte na mna s tym ze sa ho mam spytat rovno lebo pravdu by nepovedal. Dakujem za kazdu radu.

janeczz

Teraz docitavam ze podla teba to v profile nikdy nemal ale ved veci z profilu sa daju raz dva vymayat a ani si to nemvsela vsimnut..

janeczz

Podla mna je to bezne mat vyroky v profile. Ja tiez mam takym stylnm ako ta baba postahovanych kopu citatov+od koho ich mam,pretoze mozu do profilu este nieco do plnit a uz ked ma zaujal nejaky citat raz tak moze i druhykrat. Nemusi to byt nevera

janeczz

Podla mna je to bezne mat vyroky v profile. Ja tiez mam takym stylnm ako ta baba postahovanych kopu citatov+od koho ich mam,pretoze mozu do profilu este nieco do plnit a uz ked ma zaujal nejaky citat raz tak moze i druhykrat. Nemusi to byt nevera

sugarbird

TinaM - to v podstate ani neni citát ale takých 5 viet čo on velmi casto pouziva a niesu v slovencine ale v jeho rodnom jazyku, takze o to viac som pozerala odkial by to ona mala. On take na pokeci nikdy nemal napisane..

nathalia09

ved jej povedz-že aký krásny citát,alebo pod.a potom možeš povedat aky pekný chala,poznáte sa?,a už máte tému na rozhovor.

M 25

však sa nemusia poznať.. videla ho niekde čo ja viem vo vyhladávaní užívatelov , či ho videla v miestnosti a skopírovala to .. samozrejme, si paranoidná a už myslíš na najhoršie :D

a ako tak čítam, ako sa vyjadruješ, tak nemáš od toho decka daleko, čo ti dole písali .. :D