Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Pichlave bolesti

Príspevok v téme: Pichlave bolesti
lastura-71

V oktobri 2012 som vecer dostala neunosne pichlave bolestiv okoli slepeho creva.na pohotovosti si ma prehadzovali ako horuci zemiak,absolvovala som chirurgicke,gynekologicke,sono,odber krvi aj mocu vsetko bolo negativne.Diagnoza-neurcena,resp neudana.bolesti odvtedy neustale pretrvavaju min raz denne pichlava tupa bolest.prosim poradte mi.srdecne dakujem.

painless

Mozes mat v brusnej dutine v hlbkovych brusnych svaloch, nazyvanych iliopsoas, trigerpointy, ktory su velmi aktivne, ked mas taketo bolesti. Ak si na to prilozis nieco teple, bolesti sa Ti mozu utisit, ale to trigerpoint neodblokuje. Ked budes v strese, alebo chlade, bolesti Ti zase pridu, lebo sa trigerpoint zase zaktivizuje. 16-teho marca sa bude vo Zvolene konat prezentacia o trigerpoint terapii, a o bolestiach, ktore su nimi zapricinene. Vstup je volny, ale sa treba zahlasit cez ...zdravebrucho...tam sa mozes este viac docitat o tejto novej liecbe...

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Pichlave bolesti - Fórum - ZDRAVIE.sk