Vraj sme mali na dieta cas..preco si to ludia myslia?

Príspevok v téme: Vraj sme mali na dieta cas..preco si to ludia myslia?
janeczz

Ahojte. Opat sa obraciam na toto forum. S partnerom sme spolu takmer7 rokov,v case ked sa nam narodi dieta budem mat 22 on 32. Neplanovali sme babo, brala som antikoncepciu, no stalo sa asi co sa malo stat, mame spolu krasny vztah, byvali sme spolu, potom odisiel priatel pracovat na 8-10tyzdnove turnusy do zahranicia , byt sme predali nastahovala som ra k jeho rodicom ale stale sa mame radi, nas vztah si toho prezil dost, ohovaracky kvoli veku, tazku autonehodu, nenavist mojich rodicov. Funguje nam to aj tak. Financne sme tak primerane zabezpeceny,byvat mame kde, priatel si vybavuje pracu tu. Bala som sa ako veyme spravu ze som tehu,ale On ked sa dozvdel o tehu hned priletel domov rozdychavali sme to spolu ra zaciname tesit, pnmalicky sme to zacali oznamnvat okoliu, a nakoniec sa nepochopenie naslo tu s vynimkou jeho rodicov kazdy nam vravi ze naco nam "to" bude,ze sme mali cas,ye to bude trapenie. A mne je z tohn do placu, trapi ma to, pripadam si ako 16tka co otehotnela po prvnm sexe. Preco to ludia nedokazu pochopit? Myslite si ye je to ozaj skoro? Ako sa mam mad takymi nayormi povzniest? Dakujem.

alibi

mas vek idealny na dieta. rodit po 30tke ako si to momentalne spolocnost predstavuje nie je dobre ani pre matku a ani pre dieta. cim vyssi vek tym vyssie riziko.

Lulita

janec - neskoncil, praveze ti zacal a jeden navyse, lasku dietata ziadne hlupe kavickovanie nenahradi, ale to oni pochopia neskor ked budu mat 40 a iba drblu kavu v podniku a doma nikoho

janeczz

Sa snazim ich ignorovat ale je to tazke, mrzi ma to lebo su tn kamaratky zname a kolegyne, lebo vraj mi bude chybat kavickovanie ze som si zivota neuzila, ako keby sa pre mna zivot koncil,no je pravda ze jeden zivot sa konci a zacne iny rodinny... A co sa tyka rodiny, tak priatelovi rodicia sa tesia neskutocne a aj najblizsia rodina len s tou mojou nekomunikujeme 3roky takze to ani nevedia.

Agnes999

Co to mas za ludi v okoli? Jak mozu na dieta povedat ze naco vam "to" bolo? Vyprdni sa na nich, ja na tvojom mieste by som sa prestala stretavat s ludmi, ktori sa takto nechutne vyjadruju a stretavala sa len s tymi, ktori su k mili. O generaciu-dve skorej bolo normalne mat v tvojom veku dieta, casto este skorej. Moja mama mi hovorila, ze ked sa zena nevydala do 25-tky, bola povazovana za beznajdenu staru dievku. Teraz je doba sice ina, mnohe zeny maju deti neskor. Ale stale je dost takych, ktore maju deti v tvojom veku a urcite to nie je nejak strasne skoro. Niekto si robi karieru, cestuje a az potom ma deti, niekoho to nelaka a urobi si deti skorej. Je to len a len vasa vec. Je od nich nechutne, ze ti to takto davaju najavo ked si tehotna a strpcuju ti tehotenstvo.

Lulita

ja som otehotnela v 23 a vobec mi to neprislo skoro, moj muz mal tiez uz 30 ked som bola tehotna, keby sa to malo zopakovat, urobim to iste, urcite na starobu rodit nechcem :p

Dadula56

Vies, Janecz, to je takto: ak by si mala 30 a nemala dieta, tak budu mliet pantom, kde mas deti, ci si karieristka a ze uz sa ti vysusi maternica.
Teraz mas 22, tak budu trepat toto.
Lebo podla susedy Mrkvickovej je vhodne mat dieta presne v 25 rokoch, 2 mesiacoch a 8 dnoch. A to este ked sa narodi sa priprav, ze budes pocuvat ako rozne ho mas vychovat a co mas a nemas robit. Jednoducho ludom nevyhovies. Ti najdu negativum aj v tom, keby prisiel svetovy mier a kazdemu milion na ucet.

ni-ka

ja som otehotnela po troch mesiacoch chodenia a mala som 22...nasi to zobrali v pohode,partner a ja sme sa tesili ale jeho rodicia boli proti svadbe...nakoniec sme sa brali ked som bola v tretom mesiaci,cize po polrocnom vztahu...sme spolu sedem nadhernych rokov,mame uzasneho syna,milujeme sa este viac nez na zaciatku a vztahy v rodine sa urovnali,svokra je uz ako moja mamina:)

kafe

janecz, musíš sa naučiť povzniesť sa nad sprostosti a nebrať reakcie okolia až tak vážne. Najdôležitejšia je rakcia priateľa - ten to zobral úžasne - potom rodičov. Okoliu by aj tak vždy niečo vadilo - ak deti nemáte, tak to že ich nemáte, ak nie ste zobratý, tak to že nemáte papier, ak máte jedno dieťa tak, prečo nemáte dve-tri, ak máte dve-tri tak prečo ste nezostali pri jednom... proste VŽDY bude okolie vnímať negatívne AKÚKOĽVEK situáciu v ktorej budeš. Nauč sa byť dostatočne silná, aby ťa to nezraňovalo, nedotýkalo sa ťa to, prípadne sa nauč odpálkovať sprosté komentáre - že vy ho kojiť ani kupovať mu veci nebudete, tak vás to nemusí trápiť. JA aj PRIATEĽ sa na dieťatko veľmi tešíme. Okolie ťa nemá prečo chápať, ale žiaľ, sprostí ľudia, majú sprosté komentáre. Tak to bude.