Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Posilnenie ruk... "mlandrave ruky "

hihihi

Dakujem za rady :) ale keby sa dalo mohli by ste sem pridat aj nejake videa ako mam cvicit...tie najlepsie :)
Dakujem moc

TrojityMirko

nathalia: Neni problem! :) Moja mama na stavbe robila vtedy. Pohlad na jej ruky stal za to. Ani moc tato nemal vtedy take svaly :D

olivienka

namiesto činiek, ak sa ti nechce kupovať, môžeš použiť aj fľaše s vodou, len sa horšie držia :)
a kliky sú všeobecne fajn, takmer na celé telo. nikdy som ich nemala rada, lebo ma nebavilo, že spravím ledva tri, aj to tie na kolenách, ale pár mesiacov dozadu som sa naštvala... a už na ne nedám dopustiť

TrojityMirko

Mesiac na stavbe a svoje ruky nespoznáš :)

Ako mľandravý chlapec som pomáhal na našej vlastnej stavbe a paráda... keby len ruky :)

janeczz

Cinky.jednorucky...podla toho ake uvladzes ale pre zeny su vraj naj 2kg, a cviky ti najde google, najlepsie je najst niekde videa, a podla toho lebo dost zavisi aj od sposobu ako vykonas ten cvik.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Posilnenie ruk... "mlandrave ruky " - Fórum - ZDRAVIE.sk