Pred spaním mám nepríjemné pocity..poznáte to alebo som divna iba ja?

Príspevok v téme: Pred spaním mám nepríjemné pocity..poznáte to alebo som divna iba ja?
alexejka

Ahojte,
Vždy, keď zažijem nejaký šok, tak mám pred spaním, keď sa zhasne svetlo a ležím v posteli, také divné tlaky na hrudi, potím sa, a zdá sa mi, akoby som bola strašne maličká a musela válať obrovské kamene, ale tie su tak veľké že ma dusia a ja panikárim, že musím zažať svetlo a rozdýchať to.
Mám 19 a prvýkrát to začalo, keď som mala 7 a naši sa chceli rozvádzať...máte na to nejakú radu? Ďakujem

TrojityMirko

Mozno nebude odveci ist na vysetrenie k prislusnemu doktorovi. U rozumnych ludi uz davno neexistuje nazor: psychiatria je pre cvokov. Podla mna by kazdy druhy clovek mal ist k psychiatrovi, nie preto, ze by bol cvok, ale preto, ze by tak lahsie zvladol svoje uplne bezne problemy :)

Tu na fore ti nikto presne nezisti tvoj stav. Hladas tu sice akusi oporu, potrebovala si to niekam napisat, ale urcite nedaj na hocijake rady.

Navod ako prekonat psychicky problem nikdy neexistuje univerzalny. Zavisi od konkretneho stavu. A ten ti nikto z fora nezisti. Rady typu: zjedz to a to a bude ti dobre alebo urob to a to a zlepsi sa to, su ako strelba do tmy naslepo.