Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Som v tom ci nie?

Príspevok v téme: Som v tom ci nie?
Warior

Potrebujem vediet odpoved na otázku. S priatelom sme sa milovali a dal to domna celu davku. Bolo to styri dni pred menzesom. Aj som ho dostala o den skor ako som mala, a za 28 dní som opet dostala nacas menzes mozem byt v tom aj tak? Ked som uz 2x dostala nacas menzes?..Babetko by sme aj prijali...len neviem ci mozem byt tehotna...Dakujem za odpovede.

Warior

Mám 28 dnový
Shy : :) je to smiešne viem, ale nevedela som ako to napísat a prvé slovo ma napadlo to ako som to napísala..

Warior

Pýtam sa preto lebo som čítala, že výnimky sú a neraz jedna aj pred menštruáciou otehotnela..Ide mi o to, že menštruáciu dostávam na čas a je silná ako vždy..

Warior

No bolo to počas neplodných dní. No a zatial mi nemeškala menštruacia a mám ju silnu a ako vzdy bolesti vsetko..preto sa pýtam..a ak uz niekto bol aj tehotný počas menštruacie nechapem tomu...

Iba Katka

Bolo to zrejme počas neplodných dní, keď dostávaš menštruáciu na čas, nič nepociťuješ, tak je nepravdepodobné, aby si bola v tom. Ale ak chceš, tak si sprav test.

Veľa párov sa snaží mesiace, aby otehotneli, do teba sa urobil raz a dostávaš menštruáciu na čas...

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Som v tom ci nie? - Fórum - ZDRAVIE.sk