Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nízky tlak - čo s ním?

Príspevok v téme: Nízky tlak - čo s ním?
Anna77

Dobrý deň, chcem sa spýtať, či existuje nejaká prírodná liečba na zvýšenie krv. tlaku - čaje a pod... Podľa mojich informácií sú lieky iba na vysoký tlak. V lete sa mi točí hlava najviac, vypijem vtedy aj 7 litrov vody denne. Tiež by ma zaujímalo či sa dá prírodne znížiť kortizol bez užívania hormónov na jeho zníženie.

Ďakujem

Blondula

na zvysenie tlaku su kvapky !!! ja som ich raz brala,ale mam zvysene busenie srdca,takze mi ich lekarka nedala,lebo by mi srdiecko asi z hrude vyskocilo... :D treba sa spytat obvodneho na tie kvapky...

Anna77

Ahojte, ďakujem všetkým za rady,s tou kávou - dávam si ju niekedy ráno ale po nej sa mi zas veľmi zvýši kortizol - stresový hormón a hneď som nervózna...:) snažím sa nájsť nejakú zlatú strednú cestu... minerálok pijem veľmi málo, skúsim ešte to... imelový čaj aj zelený som skúšala....o ginku som si myslela že je najmä na pamäť a dokrvenie končatín.... akupresúre dosť verím tak skúsim aj ten krk... Ďakujem! :)

Anna77

Ahojte, ďakujem všetkým za rady,s tou kávou - dávam si ju niekedy ráno ale po nej sa mi zas veľmi zvýši kortizol - stresový hormón a hneď som nervózna...:) snažím sa nájsť nejakú zlatú strednú cestu... minerálok pijem veľmi málo, skúsim ešte to... imelový čaj aj zelený som skúšala....o ginku som si myslela že je najmä na pamäť a dokrvenie končatín.... akupresúre dosť verím tak skúsim aj ten krk... Ďakujem! :)

Ošetrovateľ

Nízky KT čiže hypotónia

žiadne čaje ani ginkobiloba ... telesným tréningom alebo striedavým sprchovaním možno väčšinou dosiahnuť zlepšenie ťažkostí. Na rozdiel od vysokého krvného tlaku vplýva hypotónia na priemernú dĺžku života priaznivo.

normál tlak: 120 / 80 máte nižší ? aký ?

TrojityMirko

Ginko čaj alebo prípravky z Ginka. Tiež guarana, guarana ako káva a pod.

Káva nie je ideálne riešenie, ale raz za čas - prečo nie.

doubledog

je taka vyborna akupresurna metoda na zvysenie tlaku

stlacat si dlanou zozadu krk, tam kde sa krk spaja s lebkou

mackani

Ahoj,no ja mám tiež hypotóniiu. Zatial som neskúšala nič také,lebo to nie je nič vážne. Ale hlava sa mi často točí, najmä keď vstávam z postele alebo jem cesnak. Tak cesnak určite obmedzujem. Ale neviem tiež o ničom. :)

sususu

ahoj anna, aj ja mam nizky krvny tlak..neviem o ziadnej prirodnej liecbe ale pijem kazde rano salok kavy a ked citim ze sa mi toci hlava neskor tak dalsi ...pomaha aj Coca-Cola aj ked tu velmi neodporucam. Vsetko co ma kofein je dobre, tak aj cierny a zeleny caj -aj ked tie zase farbia zuby. tak si vyber :-)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nízky tlak - čo s ním? - Fórum - ZDRAVIE.sk