Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kvasinky a potrat

Príspevok v téme: Kvasinky a potrat
jarka 10.87

Ktorá z Vás potratila a máva často kvasinky? Doktorka mi povedala, že kvasinky v žiadnom prípade bábatku neuškodia. Na internete som sa dočítala opak. Kvasinky vytvárajú toxíny, ktoré poškodzujú plod. Trpím na kvasinky od 18tich, v 23 som otehotnela a v 5 mesiaci potratila, lebo dieťa bolo ťažko choré.
PROSIM, napište mi, ktoré z vás majú často kvasinky a porodili ste zdravé či choré dieťa? Ďakujem

vibrio

och, ved aj dvaja zdravi ludia mozu mat dieta s vrodenymi malformaciami-je to beznejsie, ako sa vseobecne mysli.
Aj ked si geneticky OK, tak pri tvorbe vajicka a spermie moze dojst napriklad k chybam v rozdeleni chromozomov, translokaciam medzi nimi, mutaciam de novo a pod.-tych moznosti su mozno miliony, pretoze meioza je velmi zlozita a vysledne vznikaju pohlavne bunky, ktore velmi casto maju geneticky defekt. Ved drviva vacsina skorych potratov je sposobena genetickymi chybami zarodku. A necela polovica oplodnenych vajicok zdravych ludi sa potrati tak skoro, ze to zena ani nezaznamena, pretoze krvacanie povazuje za menstruaciu.

jarka 10.87

Mne pohlavie ani nechceli povedať, teraz sa bojím mať ďalšie dieťa aby sa to neopakovalo. Jedno dieťa mám- 5 ročnú dcéru a doktor mi povedal, že buď je náhoda, že to dieťa čo som potratila je zdravé alebo je náhoda, že sa mi dcéra narodila zdravá. Teraz mávam pre to depky.

Blondula

na odber plodovej vody sa chodi v 16 tyzdni tusim,uz nepamätam.u teba to bolo asi zlozitejsie.svagrina mojej svagrinej musela ist na potrat,lebo jej plod bol kompletne zdeformovany a mal asi vsetky mozne choroby :-( po necelom roku otehotnela znova,i ked mala cakat minimalne rok aj pol po cisarskom a dnes ma 4 mesacneho chlapceka.dieta,ktore cakala sa ani nedalo urcit pohlavie...

jarka 10.87

Mne brali krv a povedali mi že mám ísť na špeciálne vyšetrenie ND,/hodotu som mala 5,2- a mala byť do 1,5/ kde mi potom povedali, že dieťa bude mať Downov syndrom a iné syndromy ale s najvačšou pravdepodobnosťou potratím. mala som ísť aj na odber vody ale už som to nestihla.

Blondula

ano zdrave,mal 2 roky :P ale nepochopim,preco vzdy,ked mi brali krv a robili testy,som mala velmi vysoke riziko downovho syndromu.a tom chodila kade tade,az do Blavy som si dala robit 3D vysetrenie,z ktoreho mi dr. povedal,ze dietatko je väcsie,ale nema ziadne znamky nejak "deformacie".ale z testu krvi som mala este väcsie riziko ako u mojej gynekologicky.tak som sla na odber plodovej vody a az tam sa downov syndrom vylucil... to boli teda stresy :-(

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kvasinky a potrat - Fórum - ZDRAVIE.sk