Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Je to zápal?

Príspevok v téme: Je to zápal?
Lenusienocka

Dobrý deň, už asi 2 mesiace mám bolesti v podbrušku. Boli to také tlaky ako predmenštruačné bolesti. Teraz som ale bola von a strašne dlho som stála na snehu a totálne mi premrzli nohy a odvtedy sú tie bolesti silnejšie, niekedy pociťujem aj pichanie a pálenie. Raz už som zápal močových ciest mala, no teraz nemám žiadne problémy s cikaním, žiadne pálenie ani rezanie a ani krv, len mám možno väčšie nutkanie na WC, ale to si možno len namýšlam. Dnes som bola u doktorky a tá mi len podľa moču a podľa toho čo som jej povedala určite diagnozu že mám znovu nábeh na zápal. Ja sa ale bojím či to nie je niečo vážne, alebo nebodaj tehotenstvo... vopred dakujem.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.