Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kratke kucerave vlasy?

Príspevok v téme: Kratke kucerave vlasy?
Lesi

Dobry den,potrebovala by som poradit. Mam dlhe kucerave vlasy (stredne huste a nie drobne kucery) a obidva boky vyholene,jeden viac a druhy menej. Rozmyslam,ze by som sa dala ostrihat na kratko,vzadu co najkratsie aby sa mi nekrutili a v predu take dlhsie s ofinou,nieco ako ma teraz miley cyrus alebo trochu kratsie. Myslite,ze je to vhodne,ked mam kucerave vlasy? Ako by to bolo s upravou? Mate s tym niekto skusenost?

LanaLou

Ja som kučeravá, taktiež nemám drobné afro kučierky, a s takýmito účesmy- á la chlapča skúsenosti mám... a musím povedať buhužiaľ. Vôbec ti to neodporúčam, ťažko sa to upravuje, tie kučery si žijú svoj vlastný život a nedbajú na to, čo chceš ty :-D A keď vonku nedajbože prší, alebo si na kúpalisku a tvoje vlasy prídu do kontaktu s vodou... Niečo strašné! čím sú kučery kratšie, tým totiž majú väčšiu tendenciu "povyskočiť", naberať na objeme a ešte viac sa krútiť, takže dlhé minúty stajlovania pred zrkadlom sa ukážu ako márne... a z teba je dokonalý prototyp baránka v ľudskej podobe :-D Jednoducho, krátke kučeravé vlasy sa správajú úplne inak, než tie distingvovane sa tváriace dlhé a často nepríjemne prekvapia... A najhoršie na tom je obdobie, keď si to s krátkym zostrihom rozmyslíš a rozhodneš sa nechať ich dorásť... Trvá to dlho, keďže kučery sa opticky javia kratšie, než rovné vlasy a počas ich rastu postupne prechádzaš fázami, ktoré moji kamaráti vtipne pomenovali: fáza "Elvis" (kedy mi začala dorastať ofina, krútila sa a vždy vyskočila dohora, takže vytvorila smiešnu \"Elvisovskú" vlnku), fáza "baránok" (nebudem vysvetľovať... :-D) fáza "mikrofón" (to tiež hovorí samo za seba...)... atď... Takže moja rada ako kučeravá kučeravej znie: NESTRIHAJ, ani keby sa ti smrťou vyhrážali! :-D

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kratke kucerave vlasy? - Fórum - ZDRAVIE.sk