Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Neuveritelne prítažlivá

Príspevok v téme: Neuveritelne prítažlivá
lolypop

Dobrý deň :-))

celý som zalaskovany.Spoznal som sa s jedným dievčaťom v škole bola to zhoda okolnosti ked ma skoro zabila s loptou a od vtedy sa na seba usmievame ako retardovaný.Celé hodiny si píšeme,strašne ale neuveritelne sa mi páči.Rozdiel je v tom ale,že ona je o 2 roky staršia.Ja mám 17 a ona bude mať 20.Teraz bude končiť na SŠ tak má plnú hlavu toho , nechcem ju ešte zaťažovať "hlupostami".Nedokážem na ňu čo i len ked idem spať zabudnúť.No neviem,celý som bez seba ked som ju stretol :)))))))))))))))

angela85

laara, ale ja som hovorila o sebe, pre mna boli taky seberovnejsi. a tych mladších som mala len tak na zábavu, nikdy nie na nič vážnejšie, ale ako hovorím stále tu hovorím o sebe, čo mne vyhovovalo. ale v ich veku sú aj dva roky dosť, hlavne keď je chalan mladší

Slecna A.

Lolypop, jeej ake mile :) A aku radu teraz chces, hm? Prosto si piste aj nadalej, chodte sa obcas vyvetrat von a bodka...Neocakavaj od toho nic viac a vysledok ta moze neskor velmi, velmi prijemne prekvapit. Alebo neprijemne. Ale ani to "prijemne" a ani to "neprijemne" TERAZ prosto neries, nema to vyznam. Jednoducho si uzivaj jej pritomnost, spoznavajte sa viac a viac, majte spolu vela peknych zazitkov ako kamarati a uvidis... :)

Emily opat

lolypop chod to toho! Ak si tolko vypisujete a neodradili ju tvoje sialene hrubky, tak ma urcite zaujem :))))))

Laara

angela..a o 5 a 10 rokov starsi je ako pre teba niekto seberovny? ale dva roky medzi nimi je ako neprekonatelny rozdiel? :D trosku to postrada logiku..ale mozno som ta zle pochopila :D

vykasli sa na to, co ti tu kto napise..nikto za teba tvoj zivot nezije..ak sa ti paci a rozumies si s nou..tak neries taku blbost ako su dva roky medzi vami..

angela85

to ako sa vidíš ty to je tvoja vec, ale ako ťa bude vidieť ona, to je už iná vec. ani ja som nebola proti mladším,ľahšie sa s nimi, ako to povedať, manipulovalo :-D, u mňa boli skôr na krátku zábavu, boli veľmi pekní, milí atď. no ale vzťahy som mala minimálne so seberovnými, veľa krát o 5 až 10 rokov staršími. ale každý je iný, toto je môj pohľad. minimálne to môže byť na chvílu zaujímavé.

Laara

tazko zovseobecnovat, kto co chce v akom veku..ak si rozumiete, neries a chod do toho :) a s tym "akoze" vekovym rozdielom to snad nemyslite vazne :D

lolypop

Jé,dakujem vám veľmi pekne.Ja sa cítim byť "iný" ako ostatný,beriem vzťahy na uplne inú mieru :) Ešte raz Vám dakujem :))

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Neuveritelne prítažlivá - Fórum - ZDRAVIE.sk