Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Malé prsia.

Príspevok v téme: Malé prsia.
Alexandra-1

Ahoj, mám 12 rokov a mám podľa mňa malé prsia. Ešte k tomu sú aj špicatého tvaru - Veľkosť 84B.

Chcela by som teraz začať aj chudnúť, ale bojím sa, že potom už nebudem mať žiadne a už nenarastú.

Prsia som zdedila po starkej z otcovej strany. Inak v našej rodine má s tej maminej strany každý veľké a pekné prsia. Niekedy im závidím prečo ja musím mať práve malé prsia.

Prsia mám aj dosť ďaleko od seba a to sa mi nepáči.

Ako som spomínala chcem schudnúť, ale bojím sa, že už nebudú rásť.

Baby prosím vás nemáte s tým niektorá skúsenosti ?

Ďakujem.

Susy1982

Si este velmi mlada , v tojom veku ma to trapilo,viac ci menej ale da sa s malymi prsiami zit,ved su pushupky atd.,male prsia su ok.,pokial nezacnes o nich spekulovat uz od teraz,ja som sa v tvojom veku zacala tym trapit,a stale sa to tahalo,tahalo az,zivot bezal a ja som si vsimala tie co mali prsia ake ich mali,atd. pred mesiacom som si dala tie prsia chir.vylepsit, a to mam 31r. Su teraz krasne a vecsie ,ale viem ze keby som vek mohla vratit tak by som to urobila tak aby som sa nikdy nebola zacala touto vecou nejako trapit....teraz je vsetko ok,ale to mohlo byt vsetko aj bez operacie , ktoru som musela podstupit inac by som sa zozierala az do dochodku,nezacni sa tym zaoberat ,pokial to nie je nevyhnute...

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Malé prsia. - Fórum - ZDRAVIE.sk