Bolesti neustúpili - som zúfalá, prosím pomôžte

Príspevok v téme: Bolesti neustúpili - som zúfalá, prosím pomôžte
rajcinka11

Poviem to od začiatku...
Raz som mala s partnerom nehodu - praskol kondom. Užila som tabletku PO a odvtedy som už mala 2 normálne menštruácie a aj testy boli negatívne. Deň pred menštruáciou do mňa len na 5 sekúnd vošiel - neejakuloval do mňa a ani na konci. Už približne mesiac aj niečo som mala bolesti v podbrušku, ktoré prestali počas menštruácie a znovu sa vrátili. Pred pár dňami som ale bola dlho na chlade a strašne mi zmrzli nohy a odvtedy sú tie bolesti silnejšie - bolesť na pravej a ľavej strane podbrušku, tlaky a niekedy aj pálenie. Včera som bola u obvodnej a tá mi predpísala antibiotiká lebo mám že vraj nábeh na zápal močových ciest ktoré som už raz prekonala, no teraz ma bolí len podbrušku a s močením problém nemám. Antibiotiká beriem už druhý deň a bolesti neustúpili, neviem čo mám robiť, bojím sa že som tehotná a zároveň viem že som otehotnieť nemohla. Niekedy mám pocit že je to aj z trávenia, pretože ked si niekedy položím ruku na podbruško, cítim ako mi trávi, všetky tie pohyby a niekedy ma pri tom pohybe aj zabolí... prosím poradte mi, čo to môže byť, ja už som zúfalá, neviem čo mám robiť...

rajcinka11

Fuu... ja už fakt neviem čo robiť, som zúfalá. Ono to nebolí tak strašne, ale je to nepríjemná bolesť. Už od včera pijem urologický čaj a beriem antibiotiká a nič, stále po starom. A ono mám tie bolesti už skoro 2 mesiace ale teraz je to horšie. Bojím sa, strašne sa bojím že som tehotná... :-(

Blondula

ked som bola tehotna,tak podbrusko ma bolelo,ale nie vkuse !! to byvali take krcove navali,kedy sa roztahuje maternica.....takze pekne treba ist na gyndu,kedze ti zapal mocovych ciest vylucili...

Blondula

ja som mavala strasne bolesti na pravej strane,liecili ma na slepak,prikladala som si aj lad,bolesti neustupovali,potom mi ho vyoperovali.o 2 mesiace po operacii som musela ist na pohotovost a az na gynekologii na sone zistili nieco podivne a hned v tom momente ma operovali !! mala som odumrety vajecnik a lekar mi povedal,ze keby pridem na druhy den,mala by som uz chytenu krv a bolo by to velmi zle :-( a to som mala len mesiac pred 15 narodeninami a bola som panna !

rajcinka11

A už aj priateľ má na mňa nervy, že vkuse stresujem s tehotenstvom, pretože on si je na 100% istý že sa nič nestalo a ja to vkuse riešim, že "čo ak?"

rajcinka11

Ale ja už tie bolesti tak strašne nechcem mať, už som mala 4 tabletky antibiotík a stále nič. Stalo sa to tebe/niekomu, že mali bolesti v podbrušku bez toho aby mali problémy s močením? čo so mnou môže byť?