Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Epilátor

odpovedam

no mne to staci raz za tyzden. medzitym chlpy rastu, ale nie su (u mna) nejake hrube alebo dlhe. Ale kusok ich je vidno. ale su preriedenejsie nez keby si si ich holila. Pre mna osobne je to lepsia volba nez ziletka. Ak chces byt stale nahladko, tak mozes kazde tri dni povedzme vytiahnut epilator a tie male dorastajuce chlpky vytrhat - zaberie to tak mozno 5 minut, kym prejdes cele nohy. Ono to asi treba fakt vyskusat. Skus si najst nejake elektro, kde mas moznost tovar 30 dni skusat a potom ho vratit, ak nebudes spokojna.

odpovedam

pri epilacii, aj ked sa ti nechce epilovat, ti nehrozi strnisko. vyrastie ti par chlpkov, ale nikdy nie vsetky ako po holeni. Povedzme, ak nejakych 10 dni nechas nohy tak. Ak sa ti nechce casto holit - co bol aj moj pripad - tak skus ten epilator. ale necakaj zazraky ako v reklame, ze staci raz za dva tyzdne epilovat ;-). Tak dlho ti to hladke nevydrzi. Ale ako pisem, strnisko mat nebudes.

odpovedam

Ja zase pouzivam epilator uz 6 rokov a nemenila by som za ziletky. Ja ho pouzivam priblizne raz za tyzden, staci mi to. Ked dlho chlpky netrhas, tak po epilacii vydrzia nohy hladsie dlhsie. No inak chlpky rastu rozne dlho, cize pri epilovani takmer nikdy nemas uplne vsetko vytrhane. Ale mne to napr. ani prilis nevidno. Casom dokonca chlpky rastu pomalsie a su o dost slabsie nez po holeni.

Sem tam kombinujem epilovanie + ziletky. Tazko povedat, co je lepsie. To uz zavisi od teba, ale pre mna je to lepsie ako ziletky. Ak mas kamosku, co ma epilator,pozicaj si od nej a sama uvidis, ci ti to vyhovuje.

Blondula

ako dlho ?? nijako...chlpky rastu furt,po oholeni aspon rastu rovnako,ale epilator nieco vytrhne,nieco nie...je to o nervy !! ja mam epilator a nepouzivam ho asi 3 roky......kazdy den som si s tym musela nohy davat do poriadku !! a robili sa mi cervene bodky,ktore v lete bolo vidiet,takze nic prijemne !! niet nad ziletky !! :P rozdiel po pouziti ziletiek a epilatora je citelny na dotyk !!

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Epilátor - Fórum - ZDRAVIE.sk