Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kryvá noha v opätkoch - čo s tym?

Príspevok v téme: Kryvá noha v opätkoch - čo s tym?
anama

Chcela by som vas poprosit o radu, naozaj neviem co mam robit, pri svojej profesii potrebujem nosit vysoke opatky, no mam problem vzdy ked si obujem vysoke topanky mam vychyleny clenok dovonku, neviem vam to spravne opisat, proste noha nesedi v topanke rovno, ale stojim akoby len na vonkajsich krajoch chodidla a potom sa mi vykryvuje cely clenok, skusala som to tak ze som si to snazila uvedomova a tak som stale spajala kolena k sebe a vyrovnavala nohy, no vysledok je stale rovnaky -trapi ma to, neviem co mam robit, nemam ploche nohy, ked mam na sebe normalne botasky topanky hocico nemam tento problem, existuju na to nejake \"cviky\"? je to nejaka choroba? prosim poradte!

anama

dakujem vam pekne za odpovede, takze by to mohla byt ta vysoka klenba? myslim ze mate pravdu, mam ju naozaj vysoku, takze sa s tym neda nic robit asi ze. tak dakujem aj tak za radu

Cindy35

pri ziadnej profesii Ta nikto nemoze nutit nosit vysoke opatky, jedine ak prilezitosttne /ak si moderatorka dakeho plesu alebo hras vo filme a je to kostym danej role a pod./ inak sa mozes na nich vykaslat a nosit topanky ake chces a opatky si daj prilezitostne. ja som mala po rokoch s opatkami vyskocenu platnicku, takze s tym opatrne

fbdbdb

tvoje nohy ti naznacuju, ze vysoke opatky su velmi ale velmi skodlive z ortopedickeho hladiska. to ze sa ti zda ze clenok je vykriveny len pocas nosenia opatkov. neznamena ze ho nemas vykriveny aj normalne. zrejme mas vysoku klenbu a to sa hlavne prejavuje "vykrivenim" ktore popisujes. cim castejsie a dlhsie budes nosit opytky, tym viac sa ti budu deformovat clenky, chodidla, kolena, bedrove klby, chrbtica... tak vela stastia

Blondula

ja som kedysi nosila len opätky,potom som presla na normalne rovne "suchtane" a teraz,aj keby si opätky obut chcem,vobec v nich neobstojim a neviem chodit :-( na opätkoch vyrabaju take krasne topanky !!! :P a ja si len smatlave "baleriny" kupit musim :-(

anama

nejde o profesiu, opatky by som chcela raz za cas nosit tak ci tak, ale kazdopadne dakujem za takuto duchaplnu odpoveda a hlavne radu

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kryvá noha v opätkoch - čo s tym? - Fórum - ZDRAVIE.sk