Kozmetika bioderma

danielaaa

mam na predaj krem Bioderma sebium AKN, nnovy, za dobru cenu, ak by ste mali niekto zaujem kontaktujte ma daniela106@centrum.sk

monia

ahojte nemám akné ale mám veľmi citlivú pleť, keď použijem nesprávny krém tvoria sa mi červené fliačiky so suchou šupinatou pokožkou odkedy používam biodermu problémy už nemám som s ňou spokojná hoci je drahšia oplatí sa

nikikik

mala som velke problemy s akne ale kozmeticka mi pomohla. Ako cistiaci gel treba kupit antibakterialny gel od znacky Greenline alebo Manhatan. No a od biodermy potom krem Sebium na suchu plet. Normalne kremy na suchu plet len plet zmastnuju a tym sa vytvaraju vzdy nove vyrazky. Bioderma je v tom super ze hydratuje plet bez toho aby ju zmastnovala takze sa nerobia nove vyrazky. Vyskusajte, zabera to

ahojjjj

ahojte.Vcera som si kupil od tejto znacky sebium moussant a xcel by som sa opytat ci to naozajpomaha.a ak ano tak za kolko.dakujem.

marika1

sudoktem ma dobru cenu do dvoch stoviek stredný kelímok určite. je skutočne fain. ja som ho používala pre dcéru na zadoček. viem, že to znie hlúpo, ale uvedomte si, že to je pre babätká problém a ked so používala sudokrém, nemali sme ziadne zapareniny, tiež na popáleniny som ho použila, nebol žiadny opuch a na chrasty, rýchlejsie sa hojili.

schia

Tak ako som včera sľúbila.... :)
ááááno je to Sudocrem a je veľmi dobrý na vysušenie malých a veľkých netvorov a na regeneráciu - fľaky po akné...tak ako písala už aj Lalala :)