Kozmetika bioderma

lalala :)

nejde o Sudocrem? ten je aj na popaleniny a pomaha rychlejsie regenerovat kozu. ja ho pouzivam na fliaciky po akne, sice mi uplne este nezmizli, ale dost mi na ne pomohol, su ovela menej viditelne a mensie.

schia

Zistím - musím to doma pozrieť.Sivý kelímok s červený páskom :) Potom to sem napíšem.Je fakt dobrý lebo je mastný ale pritom šetrne vysuší,no nevyžere :)

schia

Ahojte... ja mám z kozmetikou Biodermou dlhoročné skúsenosti....prešla som rôžnymi značkami a dnes používam Avene,ale to už nemám akné.Tie čo majú brutal akné odporúčam nasledovné.....(čo pomohlo mne nemusí však pomôcť Vám:)
ja som používala všetky možné čistiace gely,mlieka,vody...nakoniec som sa jedného dňa naštvala a všetko vyhodila,na radu kamarátky som začala používať na čistenie normálny intim.gel.ten nenaruší ph.Pleťovú vodu by som len jemne -skôr tak primačkala lebo trením akné len podporujete,peeling som používala 2krát do týždňa v stave "pokoja" a úplne jemne fakt JEMNE som masírovala niekedy aj 10minút.Ja som používala hydratačný krém,pretože AKN bol príliš agresívny-veľmi ma vysušoval,sťahoval a tým podporoval tvorenie mazu.Istý čas to vyzeralo ,že aj zaberá ale vrátilo sa mi to aj s úrokami!!! Aknózna plať býva vysušovaná a preto musí byť aj hydratovaná,preto ten hydratačný.Na noc som používala takú mastičku s lekárne,má siví kelímok a používajú ho detičky na zaparený zadok...ja na neho nedám dopustiť.Aj dnes ,keď sa mi vyhodí nejaký "malý netvor" :)) z PMS tak siaham po tomto kréme.Takže taká moja rada,snáď niekomu pomôže :))