Výrastok na bedrovom klbe

Príspevok v téme: Výrastok na bedrovom klbe
szevi

Dobrý deň, mám 53 r.pred 3 dňami som mala neskutočné bolesti v driekovej časti svalstva,ktoré sa ťahalo zhora,cez slabinu až cez celé pravé stehno. Bolesti v stehne boli,akoby mi chcelo odpadnúť mäso zo stehna, preplakala som celú noc. Bola som u našej obvodnej, ktorá mi nezobrala ani krv na zápal,ale ma poslala ku neurologičke. Výsledok od neurologičky:VAS Th-LS s LIS I.dx, iritácia TH 11-L1 I.dx. Susp.koxopatia I.d.x.,Prosím vás môže mi to niekto vysvetliť čo to presne je?Lebo lekárka mi iba povedala.že naRTG vidí nejaký výrastok na klbe . Predpísala mi Flector EP Rapid a Myolastan, na kontrolu o 2 týždne,bolesti sa máličko zmiernili ale stále mám ten bolestivý pocit v stehne, nemala by lekárka urobiť aj rozbor krvi? Beriem ATORIS na cholesterol a veľmi sa obávam,či to nie sú bolesti od tých tabletiek. Ďakujem za každú odpoveď.

Hakiram

Zdravím, tak ja som sa dnes dozvedela, že aj ja mám výrastok na bedrovom klbe. Pred niekoľkými mesiacmi som naň spadla... Mám chodiť na rehabky a potom bude zhodnotený ich účinok. Ak sa mi stav neupraví, asi bude nasledovať artroskopia kĺbu.