Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Načo to bolo? Dá sa tak mýliť v citoch?

Príspevok v téme: Načo to bolo? Dá sa tak mýliť v citoch?
Nepochopená7

Ahojte , len mi niečo vrta v hlave , ale od začiatku ...

Stretávali sme sa , flirtoval so mnou , vo všetkom si úplne rozumieme , boli sme tu pre seba ... Prehlbilo sa to k bozkom , objatiam atď , sex nebol .
Ja som to brala tak ,že ide na to pomaly , ale po piatich mesiacoch som sa ho spýtala , že ako to vlastne vidí on ...Predtým sme to už tiež riešili , ale vždy sme to nechali plynúť .... Vraj ma má ako kamarátku a že ja som stanovila hranice , kam sme sa mohli dostať . Ale že vzťah jednoducho nechce ...
Ja som mu povedala ,že som nikdy nebola len jeho kamarátka , pretože tak ako sme sa stretávali my sa kamaráti nestretajú , že chcem viac ... A povedal , že on mi viac nemože dať ...Bol tiež sklamaný v predošlom vzťahu , ale je to už doba , tak netuším v čom je problém ...
Hovoril mi ako mu chýbam , ako ma chce , no nič z toho ...
Tak som mu povedala buď alebo ... bu´d sa rozhýbe ,alebo ma stratí , pretože sa neviem hrať na jeho kamarátku a neviem sa s ním stretať bez toho ,aby som cítila niečo viac ...
A je koniec ... Nechápem to , na začiatku som mu jasne povedala ,že nezávazný vzťah nechcem , že chcem viac,lebo som sa tiež sklamala .. On hovori l,že vzťah nechce hneď , ale možno časom ... a takto to dopadlo ...

Možu gestá a všetko tak klamať ? Nikdy sa na mňa nepozrel len ako na kamarátku , vždy keď som si držala odstup , on mi dal bozk ... chodili sme von na víno , alebo k nemu ,ku mne , kde keby chcem , tak by sme sa milovali ... Chcela som ,no niečo také by som urobila len vo vzťahu ...

No radšej ako by to skúsil , zdrhne s tým , že on viac nechce .. Načo to potom bolo dobré ? Keď už najsor bolo povedané , že len priateľstvo a nič ,, neriešenie ,, ale hneď na prvom rande ma bozkával .. Keď chcel len priateľstvo , tak to mal nechať na tej úrovni , nie mi ublížiť , že sa namotám a cúvne ...

Blondula

Lost....sak ja som ho tu uz mala raz,co nepamätas ?? uz vtedy mu tie brcky na vsetky strany odstavali :D
Iba Katka... asi aj od brava to mam to prirovnanie :D nevedela som jake prirovnanie je pre 2 rocneho strapateho chuligana :P :D

lost

nirv

Niektoré baby trpia predstavou že to bude trvať navzdy...čo je blbosť.

a co ak to tak berie aj nebaba? :D to je potom co? :D

Iba Katka

Blondula, ako môžeš použiť prirovnanie Tarzan na svojho synčeka po tej debate o Tarzanovi v Cindinej diskusií? :D

nirv

Ja viem o čom Blondula hovorí to neni o tom že sa obmedzujes v citoch ale že to beries reálne, že to môže skončiť, každý deň. Niektoré baby trpia predstavou že to bude trvať navzdy...čo je blbosť.

lost

Blondula

odfot ho :) budes mat spomienku :) nemusis dat na net :P ale len tak :D ked som bol maly :D no "maly" ... 7-8r som bol ostrihany na "hribika" a smiali sa tomu :D
skoda ze nemam foto :D
i ked nenavidim svoje fotky :P
ale aspon by som sa zarehotal az az :D

inac, zaujimave, ale mam pocit, ze ak sa clovek nezalubi poriadne (100%) tak to nie je ono, alebo alternativne "ak nieco robim, robim to na plne" / "poriadne" alebo proste, ak lubit, tak bez obmedzeni, alebo ako by som to dal do pisaneho slova.. da sa umyselne potpopit cit alebo ho tlmit? nie je to neprirodzene? ci je to nevyhnutna diverzifikacia, aby som sa nepopalil na 100% ale len na 80% tj na tolko kolko sam sebe dovolim lubit niekoho ?

Blondula

neviem ako to robim a vzdy mi liezlo na nervy,ked som stretla nejaku kamaratku a ta mi rozpravala take krasne veci o tom svojom.....zalubena po usi :D a po case som ju stretla zase a do kavy jej kvapkali slzy co plakala,ze sa rozisli :D mozno to bol dovod sa nejako "obrnit" pri pohlade na tie moje kamaratky :D jedna sa dokonca pokusila "predavkovat" sumivymi tabletkami :D kvoli chlapovi :D :D no muselo by mi hrabat !!!!
maly sa ma dobre,uz zacina blabotat :D len ho musim zaniest ku kadernicke,lebo vypada jak brckavy blondavy tarzan :D nech mu to aspon do postupna ostriha,aby mu to mohlo pekne rast.lebo jemu pristanu dlhsie vlasy,takze na kratko ho neplanujem ostrihat :D

lost

tak som mega divny :D myslim ze 55x divnejsi ako normal :D

ale super ak ta rozchod nerozhodi, fakt zavidim(?) :D nee, proste super, ako to robis?? :D , a ako sa ma krpec? :P

Blondula

lost....ja som tu uz pisala,ze do vztahu chodim s moznostou,ze sa mozme rozist,preto mna rozchod nikdy nejak citovo nepoznacil ! :P a keby ubehlo vela spolocne straveneho casu,tak verim,ze ten kompromis by sa urcite nasiel.ved zase aj pocas chodenia padne slovo napriklad o detoch,alebo nieco take.ale zasadne to nerozoberam v zaciatkoch... uzivam si tie vasnive chvilky,ktore mozno nepotrvaju dlho :D :D

lost

Blondula, no to hej, mas pravdu :)
ale druha strana mince je, ze co ak sa potom po x-nasobku casu rozhodnete na tu temu a zistite ze ompromis nie je mozny? :D

i ked podla mna obe moznostu su skoro podobne, resp. neviem ktora je spravna ale dolezity je ciel !!! :P

alebo teraz vazne :) myslis ze take temy su kontraproduktivne? ak hej, v com ?

Vemeno, dlho som ta tu nevidel, ako zijes? :D

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Načo to bolo? Dá sa tak mýliť v citoch? - Fórum - ZDRAVIE.sk