Načo to bolo? Dá sa tak mýliť v citoch?

Príspevok v téme: Načo to bolo? Dá sa tak mýliť v citoch?
Nepochopená7

Ahojte , len mi niečo vrta v hlave , ale od začiatku ...

Stretávali sme sa , flirtoval so mnou , vo všetkom si úplne rozumieme , boli sme tu pre seba ... Prehlbilo sa to k bozkom , objatiam atď , sex nebol .
Ja som to brala tak ,že ide na to pomaly , ale po piatich mesiacoch som sa ho spýtala , že ako to vlastne vidí on ...Predtým sme to už tiež riešili , ale vždy sme to nechali plynúť .... Vraj ma má ako kamarátku a že ja som stanovila hranice , kam sme sa mohli dostať . Ale že vzťah jednoducho nechce ...
Ja som mu povedala ,že som nikdy nebola len jeho kamarátka , pretože tak ako sme sa stretávali my sa kamaráti nestretajú , že chcem viac ... A povedal , že on mi viac nemože dať ...Bol tiež sklamaný v predošlom vzťahu , ale je to už doba , tak netuším v čom je problém ...
Hovoril mi ako mu chýbam , ako ma chce , no nič z toho ...
Tak som mu povedala buď alebo ... bu´d sa rozhýbe ,alebo ma stratí , pretože sa neviem hrať na jeho kamarátku a neviem sa s ním stretať bez toho ,aby som cítila niečo viac ...
A je koniec ... Nechápem to , na začiatku som mu jasne povedala ,že nezávazný vzťah nechcem , že chcem viac,lebo som sa tiež sklamala .. On hovori l,že vzťah nechce hneď , ale možno časom ... a takto to dopadlo ...

Možu gestá a všetko tak klamať ? Nikdy sa na mňa nepozrel len ako na kamarátku , vždy keď som si držala odstup , on mi dal bozk ... chodili sme von na víno , alebo k nemu ,ku mne , kde keby chcem , tak by sme sa milovali ... Chcela som ,no niečo také by som urobila len vo vzťahu ...

No radšej ako by to skúsil , zdrhne s tým , že on viac nechce .. Načo to potom bolo dobré ? Keď už najsor bolo povedané , že len priateľstvo a nič ,, neriešenie ,, ale hneď na prvom rande ma bozkával .. Keď chcel len priateľstvo , tak to mal nechať na tej úrovni , nie mi ublížiť , že sa namotám a cúvne ...

Blondula

lost... keby mam 18-20 rokov este ok.ale uz tolko nemam :-( po par tyzdnovom "chodeni" s clovekom ,s ktorym mi je dobre,mame sa radi si viem predstavit ine temy na rozhovor ako je vztah,spolocna buducnost,deti a podobne veci...pokym viem,ze ten clovek nema ine zeny,neriesim taketo veci a nechavam tomu volny priebeh !! :D teda tak to budem riesit,lebo uz taha na rok co som sama :P

Nepochopená7

Ja posobím staršie a chalani v mojom veku mi prídu ako deti , neviem ich brať inak ako kamarátov ...
Asi je to pravda , na hlupákov , čo nevedia ,čo je to vzťah a chcú si len užiť ...

Iba Katka

Nepochopená, nie je to vekom, ale tým, že narážaš na hlupákov :). Aj chalani v tvojom veku (19-20) sú nadržanci, s tým nič nespravíš.

Nepochopená7

James Bond - prečo som sa sklamala ? Ja nad tým občas tiež premýšľam , či robím niečo zle ... Nie som typ baby ,čo by šla s každým , mám svoje zásady a v týchto veciach viem čo od vzťahu čakám . Problém je možno v tom ,že randím so staršími , mám 18 a oni sú cez 24 dajme tomu ... Moj ex ,nechcela som s ním mať sex , nebola som pripravená a boli sme spolu dva mesiace . Povedal mi ,že som z inej doby ,že budem stále panna a že som asi lezba, keď s ním nechcem byť , vraj mu žiadna neodolala . Keď mi dal buď sex alebo koniec , bol prekvapený ,keď som mu povedala - ahoj .Ďalší chcel rodinu , s ním som teraz kamarátka , čiže to je ok . A potom tu bol chalan , ktorý ma chcel len pretiahnut , kým bol na Slovensku a potom chcel zdúchnuť .
To tak v skratke .

Lenže - nahodiť sukničku - ja nemám potrebu stále niekoho mať a nebalím chalanov na svoje telo ! ... Vačšinou ich zaujmem tým aká som , ako vidím určité veci , no potom akoby sa zlakli , keď uvidia ,že ma nepretiahnú o pár týždňov , a že fakt nemám záujem o nezávazné stretnutia , ale chcem niečo viac .

Blondula

ja si myslim,ze kazdy sa hned hrnie do vztahu po 2,3 mesiacoch chodenia !! ked uz s niekym som,citim sa s nim dobre,on so mnou tiez,tesime sa na to,kedy sa znova uvidime a potom pride ten "sprosty" rozhovor ohladne spolocnej buducnosti,planovanie deti,byvania.... :D a potom zrazu je po peknych chvilach !! :D

Agnes999

Tak ono zase pri dnesnej "kvalite" chlapov nie je nic divne sklamat sa aj niekolko krat po sebe a chyba vobec nemusi byt v zene