Načo to bolo? Dá sa tak mýliť v citoch?

Príspevok v téme: Načo to bolo? Dá sa tak mýliť v citoch?
Nepochopená7

Ahojte , len mi niečo vrta v hlave , ale od začiatku ...

Stretávali sme sa , flirtoval so mnou , vo všetkom si úplne rozumieme , boli sme tu pre seba ... Prehlbilo sa to k bozkom , objatiam atď , sex nebol .
Ja som to brala tak ,že ide na to pomaly , ale po piatich mesiacoch som sa ho spýtala , že ako to vlastne vidí on ...Predtým sme to už tiež riešili , ale vždy sme to nechali plynúť .... Vraj ma má ako kamarátku a že ja som stanovila hranice , kam sme sa mohli dostať . Ale že vzťah jednoducho nechce ...
Ja som mu povedala ,že som nikdy nebola len jeho kamarátka , pretože tak ako sme sa stretávali my sa kamaráti nestretajú , že chcem viac ... A povedal , že on mi viac nemože dať ...Bol tiež sklamaný v predošlom vzťahu , ale je to už doba , tak netuším v čom je problém ...
Hovoril mi ako mu chýbam , ako ma chce , no nič z toho ...
Tak som mu povedala buď alebo ... bu´d sa rozhýbe ,alebo ma stratí , pretože sa neviem hrať na jeho kamarátku a neviem sa s ním stretať bez toho ,aby som cítila niečo viac ...
A je koniec ... Nechápem to , na začiatku som mu jasne povedala ,že nezávazný vzťah nechcem , že chcem viac,lebo som sa tiež sklamala .. On hovori l,že vzťah nechce hneď , ale možno časom ... a takto to dopadlo ...

Možu gestá a všetko tak klamať ? Nikdy sa na mňa nepozrel len ako na kamarátku , vždy keď som si držala odstup , on mi dal bozk ... chodili sme von na víno , alebo k nemu ,ku mne , kde keby chcem , tak by sme sa milovali ... Chcela som ,no niečo také by som urobila len vo vzťahu ...

No radšej ako by to skúsil , zdrhne s tým , že on viac nechce .. Načo to potom bolo dobré ? Keď už najsor bolo povedané , že len priateľstvo a nič ,, neriešenie ,, ale hneď na prvom rande ma bozkával .. Keď chcel len priateľstvo , tak to mal nechať na tej úrovni , nie mi ublížiť , že sa namotám a cúvne ...

james bond

tam sa naskytuje otazka, preco si sa vzdy len sklamala, niekedy treba zacat aj od seba, a neber to tak vazne =), blizi sa jar, nahodis suknicku a mas desiatich dalsich

Nepochopená7

Fero - nie , nebola by som rada ,keby sa so mnou vyspal , preto som to aj neurobila .
Sonmi - Mne povedal niečo podobné ,že kamarátka je na celý život , frajerka nie. Ale ja som jeho kamarátka nebola , hm , premýšlam , kde sú vlastne hranice ... Keby s ním spím , tak som stále kamarátka ? Akoby som bola hračkou ... Ja osobne sa s kamarátmi nebozkávam ani nič podobné , ale to sa dnes už asi moc nerieši .
Agnes - Nespala som s ním !
James bond - súhlasím .. Mal byť úprimný , vedel ,že som sa vždy len sklamala a aj tak je len ďalší , ktorý mi ublížil ...

bevas

neviem preco si ludia myslia, ze vsetko sa deje podla nejakych ,,spravnych, presnych,, pravidiel. ze ked to tak chodi inde vo vztahu ze to tak bude vsade chodit. clovek je tvor samostatny, ktory nekona len podla pudov ale aj podla rozumu. niekoho napadne hned po bozku brat to ako vztah, ineho napadne po bozku hodit po tebe hrusku. proste nechce vztah a hotovo. ak ho strasne moc chces, tak mas milion sposobov vydierania. Odporucam knihy od S. Kinga, neviem ako sa vola. unes ho, dolam mu nohy a priviaz o postel.

james bond

ano tlieskaj si, a spievaj oslavne choraly, ze si sa s nim nestihla vyspat, chlap nema pravo sa chovat tak ze nevie co chce ?

Iba Katka

Vyhovovalo mu to. Mal niekoho, s kým mohol tráviť čas, bozky, objatia (aj chlapovi to dobre padne) a popri tom mal otvorené zadné vrátka, kedykoľvek mohol stretnúť inú a začať s ňou vzťah. S takou, do ktorej by sa zamiloval.

Agnes999

Taketo pribehy tu boli uz tisic krat a stale znova to iste. Asi aj skoro kazda z nas nieco podobne zazila. Neviem, co je na tom nepochopitelne. On si chcel len vrznut, nechcel sa viazat, nechcel si prestat vsimat ine zeny, nechcel ti doniest na valentina bonbonieru. Ked ti nezavazny sex prestal stacit a dala si mu ultimatum, vybral si. Vsak nejaka co mu zase na chvilu podrzi kym ju bude drzat v nadeji ze mozno raz sa vzdy najde.

sonmi451

Nepochopená..stalo sa mi čosi podobné..tiež som niekoho stretla a stali sa z nás skvelí priatelia. Postupne sme k sebe nachádzali cestu, lenže minule som sa dozvedela, že dotyčný ma má až príliš rád a že mu na mne až príliš záleží na to, aby ma mohol mať radšej ako kamarátku a že si to vlastne zakázal, lebo mi nechce ublížiť..tiež som tomu nerozumela. Veľa ľudí mi vravelo, že mám na toho človeka zabudnúť ale ja to nedokážem. On to odôvodnil tým, že mi ubližuje, lebo mi nedokáže preukázať city.
A Tiež mám pocit, že má strach. Ale ak ho neprekoná nikdy nezistí, čo by sa stalo keby sme boli spolu.
Muži sú zvláštni, myslia si že nás ochránia pred sklamaním, keď zostanú len našimi priateľmi. Pritom však netušia ako tým trpíme.