Rast obočia

klara343

Refectocil odporúčam. Farbievam si obočko každú sobotu a vydrží mi to tak týždeň niekedy aj viac podľa toho koľko kvapiek peroxidu tam dam a ako dlho to necham posobit. Inak mi to viac vyhovuje ako si stale dofarbovat ceruzkou alebo tieňami.

danielka216

s tymto produktom veru ziadne skusenosti nemam takze ti asi neporadim ale kamaratka nejaky produkt pouziva a ze je pomohol, skusim sa spytat

ANGEL-DEMON

ondruškova.... z lekárni je lepší, lacnejší... za 1dcl platím 2 euro,
tieto drogeriove no neviem.. tam človek platí aj za "značku"
je super aj na suchu pokožku rúk... z práce mám dorezane cele ruky si večer natriem aj zvlašť na tie miesta porezané a rano mam zahojene, pohasnute, rany nebolia...
kedze ma regeneračne učinky..
použivam na vlasy, na okolie očí proti vráskam...
ak niekoho trápia suché lakte mal by vyskúšať neobanuje...

pomocnica

ondruškova-no ricínový olej si ja dávam na mihalnice a celkom dobre, ale žiadne zázraky a tu ako som čítala, tak niekomu keď nemá od prírody, tak to veľmi nepomáha, ale tak keď myslíš na to, že si ho tvoja dcéra oholila, tak to by mohlo pomôcť, ale určite to bude na dlhšie. A keď si ho oholila, tak neviem, či bude súhlasiť s jeho dorastením, asi na to oholenie mala nejaký dôvod. Ale keď chce si ho nechať dorásť, tak môžete vyskúšať. :) Má viacero využití-mihalnice, vlasy,obočie,dá sa v niektorých problémoch prikladať...a nie ej ani drahý, ja osobne ho mám asi z lekárne za 1,78. Ale zas všade inak určite majú...

ondruškova

Ahojte tak ešte predsa len jedna otázka chcem sa spýtať čo mám spraviť mojej dcére s obočím lebo si ho oholila nie cele ale vyzerá to hrozne

amanda23

toto je pekny obrazok ciarkovanej metody, len ta pani nema vlastne obocie, ked ma niekto par svojich chlpkov, vyzera to uplne prorodzene a o to ide... glasgow.olx.co.uk

amanda23

ja som raz bola na farbeni u kozmeticky a muz ked ma zbadal povedal len, daj si okuliare a utekaj s tym domov si cosi porobit...totalne cierne a to mam svetle vlasy, drhla som to hodinu vselicym aj peroxidom a nic nepomohlo...ten permanentny zalezi, kto ti to spravi, ked si vyggoglite obrazky s permanent makeupom , najdete tak krasne obocie, aj total zvrzane, toto je napr. uplne prirodzene www.permanentmakeupbydunja.com
ak sa dokresluje, odbornici odporucaju pouzit skor sedo hnedy ocny tien a tak si to len jemne dobodkovat , ceruzka posobi drsno..

Mouny

radím navstivit dobru kozmeticku ona ti poradi, Refectocil chyta dobre len hnedu farbu si musis nechat cca 20min kde ciernu len 10az 15min alebo si mozes k tej hnedej pridat kvapku ciernej je to viac prirodzenejsie :)