Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bolesť zubov na jednej strane

Príspevok v téme: Bolesť zubov na jednej strane
me3n

prosím, mám problém s bolesťou zubov, ale len na jednej strane. začalo to dnes bolesťou predného zuba na ľavej strane, teraz večer ma už bolia ako keby všetky stoličky (horné aj dolné), ale všetko len na tej jednej ľavej strane.. je to taká tupá bolesť, ale nedá sa mi kvôli nej ani zaspať. vie niekto, o čo by mohlo ísť? ďakujem

97Lenka17

Ratka aj to môže byť z prievanu, sestra to mala tiež už viackrát tak, ale naozaj podľa mňa to nie je také hrozné, tabletky by na to mali zabrať ak to nie je veľmi bolestivé

Ratka

ahoj, ja to dobre poznám, ale u mna to nikdy nebolo zo zubov, ale z ucha, v ktorom som mala prievan, napriek tomu, že ma bolela celá strana zubov.

orchidejka

akoby to bola nejaka reakcia na nieco, ako spominala lenka napr ta zmena pocasia..ale moze to byt cokolvek, reakcia na chlad..nemyslim si ze to bude nejaky stomatologicky problem. ja neviem, ak je ta bolest az taka neznesitelna, ze sa to neda vydrzat a ani zaspat, daj si nejake analgetikum a ak to bude dlhsie rpetrvavat - najlepsie je navstivit toho zubara nech to mas iste ale podla mna ti to coskoro prejde

97Lenka17

Ahoj, možno to máš zo zmeny počasia, ja som raz mala to isté, ak ťa to neprestane bolieť do nejakých troch dní tak navštív zubárku, dá ti možno niečo od bolesti. Hlavne nepi veľmi studené nápoje radšej také vlažné :)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Bolesť zubov na jednej strane - Fórum - ZDRAVIE.sk