Vrúbky na keksíkoch

Príspevok v téme: Vrúbky na keksíkoch
keksik22222

cavte, ja viem ze cudna tema ale mna to dost zaujima uz strasne dlhe obdobie a nikto mi nevie dat na to odpoved.
Pytam sa vas ci neviete ze preco na keksikoch typu horalka, zlate a podobne- ktore niesu poliate cokoladou je na jednej strane oblatka ktora ma vzor stvorcov ( vodorovne a zvisle linky- vytvaraju stvorce) a na druhej strane su sikme linky ktore vytvaraju kosostvorce?
ja viem ja viem...mat moje problemy :D ale zaujima ma to tak ak ma niekto odpoved tak sup sem s nou :D

Lumik

Zaujimava otazka, mozno jeden dovod by mohol byt, ze sa na tych mrizkach lapsie príchyti ta plnka, alebo je to chrumkavejsie.

Blondula

napiltanka,lebo je lepena z viacerych platov :P a keksik je keksik... :P ale nakoniec papam tvarohove buchty,mamina piekla :P

Mimulus

Poznáš niečo také ako lis? Má dve strany nie? A poznáš niečo také ako výrobné linky? Na jednej sa vyrába poleva, na druhej sa lisuje jedna strana, na druhej druhá, ďalšia linka to celé krája a ďalšia oblieva napr, čokoládou... A tie dva lisy môžu mať rozdielne ryhovanie lisovacích bubnov :D