Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Divné krámy

Príspevok v téme: Divné krámy
wanda3

ja viem že tu nie ste doktori, ale mám jednu otázku a či náhodou sa niekto z vás s tým nestretol a poradí mi trošku,
dostala som krámy, ale sú divné nie také ako obvikle a ešte k tomu som ich dostala o 2 dni skôr, a neviem či sa mám báť toho že by som mohla byť tehotná a kvôli tomu sú také divné alebo je to tým že som prechladnutá lebo keď cikám tak pred koncom ma to začína bolieť a štípať,
do pondelka kým pôjdem k lekárovi nestretli ste sa s niečím takým?

orchidejka

nie, to mas uplne normalne, fakt sa nimi netrap. u vacsiny to byva tak ze prvy den su slabsie a potom naberaju na intenzite.
tvojim problemom je teraz skor to stipenie a palenie, takze sa sustred hlavne na to..

Blondula

ja som este ani jedny kramy nemala rovnake !! kazdy mesiac su ine !! aj teraz su uplne ine,uz je cas,kedy mam mat migrenu a nic sa nedeje... takze su zase divne...

wanda3

divné to že boli včera veľmi slabulinké a myslela som dokonca že ani nebudú ďalej pokračovať a dnes sú o trošku silnejšie a sú aj kúsky krvy ako to mávam ale zas sa ako keby zoslabievali tak neviem či to je tým prechladnutím,

orchidejka

to ze si ich dostala skor je uplne normalne, neviem co znamena ze su divne - ake to vlastne su...
a ak ta boli a stipe pri cikani tak mas zapal mocovych ciest. hned zacni pit urologicke caje, k tomu urinal a ak ti to neprejde alebo sa to zhorsi, tak treba navstivit svojho obvodneho lekara a predpise ti atb

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Divné krámy - Fórum - ZDRAVIE.sk