Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Olej na opalovanie

klarikaaa

argánový je super, ale mne vadí tá konzistencia tekutého povrchu... dobré je teraz aj opaľovacie maslo SUN s argánovým olejom od vivaca

kaciatko_7

no ochranný faktor majú aj prírodné prostriedky, hoci len malý tak do SPF 6, ale to treba kombinovať aj s dĺžkou pobytu na slnku, nepiecť sa na slnku prvýkrát po zime celý deň, ale postupne pridávať každým dňom... a navyše všetky opaľováky, ktoré kúpiš v drogérke zabraňujú, aby pokožka prijala vitamín D, čiže aj keď by sme sa slnili celý deň, pre zdravie to nemá žiadny efekt (www.zdravie.sk)... z prírodných sú dobré oleje: makadamiový, konopný, jojobový, kokosový, potom bambucké maslo... podrobne viď tu www.zdravie.sk ...

Blondula

inak zaujimave,ze napriklad v spanielsku ked som bola,tam som nepouzivala na slniecku nic,len na tvar som si davala taky malicky vzorkovy krem a nespalila som sa.potom pridem na slovensko a tu sa spalim :D :D

Lulita

ak ides do nejakej exotiky, kedze je februar, tak tam budes krasne hneda s hocicim, ale najlepsie do hneda chyta olej Nubian

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Olej na opalovanie - Fórum - ZDRAVIE.sk