Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Alkalická strava

Príspevok v téme: Alkalická strava
SunNi

Natrafila som na teóriu alkalickej stravy, má niekto skúsenosti s takýmto spôsobom stravovania? Zdá sa mi to trocha pritiahnuté za vlasy. Bez mäsa, vajec - všetkých živočíšnych produktov okrem rýb, mlieka a mliečnych výrobkov, ovocia s výnimkou citrusov..len klíčky, zelenina a voda ktorá je prefiltovaná, alebo je v nej sóda bikarbóna... eh?

0vecka

inak ak by homeopatia fungovala tak by niekto na tych akciach, kde zoberu cele balenie homeopatik na zaspanie, aspon jeden zaspal. Ale urcite tu bude niekto rozpravat o tom ze to tak nefunguje :)

0vecka

jj pozri sa na vysledky volieb a potom hovor o tom ake skusenosti maju ludia. :-D. Bohuzial v homeopatii ide iba o vieru a kym bude tato viera tak to aj bude "fungovat". Poznal som aj cloveka co hovoril ze je to blbost ale predsa to daval svojim detom lebo im to viackrat pomohlo. Pritom to bral ze tabletka ako tabletka raz kupil jedno homeopatikum a to im potom daavl na vsetko :)

doubledog

podla mojich skusenosti je na vsetkom, co je v alternative, kusok (alebo aj velky kus) pravdy.

akurat je tam casto zmatocna terminologia.

a zas opacne, oficialne pravdy su casto skor vysledkom socialnych procesov vo vedeckej komunite, ako vysledkom skutocnej vedy.

0vecka

2 doubledog nj vsak ja nehovorim ze je to uplna blbost len ked tu niekdo pise ako keby to bola samozrejma vec tak som xcel len pripomenut ze to take iste vobec nieje.

Ta vedecka komunita zase nieje az taka blbost.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Alkalická strava - Fórum - ZDRAVIE.sk